Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezeljem azt a helyzete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem azt a helyzetet, hogy ha a kiszemelt csajnak az összes barátnőjének bejövök és ő tudja ezt?

Figyelt kérdés

Facebook-on is meg mindenhol a kiszemelt lány összes barátnője nyomul is rám, az egyik már konkrétan szerelmet is vallott nekem, meg össze is vesztek rajtam párszor, néha még mindig civakodnak rajtam. Az összes ilyen csajjal (vannak öten) tartom a kapcsolatot és szoktam velük beszélgetni, de csak barátilag, kivéve azt a csajt aki tetszik mert annak nyíltan felvállalom a szándékaim csak még fél mert még sosem volt pasija. Meg attól is fél, hogy csak ki fogom használni.

A lényeg, hogy a kiszemelt csaj néha szokott ilyen kérdéseket is feltenni, hogy na milyen érzés, hogy ennyi nő körberajong, vagy milyen érzés egy ilyen hölgy csokor közepén lenni?

Az ilyen kérdésekre/tesztekre mit kellene reagálnom?

(Én 26 éves vagyok, ők meg 20-23 évesek)


2017. máj. 27. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Kamu. De adok 3-at a 10-ből a próbálkozásért.
2017. máj. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem kamu. Komoly válaszokat várok, építő jellegűeket.
2017. máj. 27. 22:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Az összes barátnője beléd van zúgva? Megbeszélték, hogy 5-en ugyanahhoz a pasihoz mennek majd férjhez poénból vagy mi? Elég érdekes egy társaság, tudtommal a barátnőm pasija tabu.
2017. máj. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még nem a barátnőm (részben ezért). Nem azt írtam, hogy az összes belém van zúgva, de tény hogy az összesnek bejövök és ő (a kiszemelt) ezt pontosan tudja.
2017. máj. 27. 22:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég gáz ez az egész. Milyen barátnők az ilyenek? Amúgy mégis hogy kéne kezelned, ignorálod őket, ennyi.
2017. máj. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!