Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy Magyarorszá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy Magyarországon sok 20. éves és 30. év közötti korban lévő férfiak nem találnak maguknak barátnőt?

Figyelt kérdés

Én is 30. éves vagyok, de sok ilyen gyakorlati kérdések után kutattam, miből az szűrtem le, hogy nagyon sokan reklamálnak férfiak arról, hogy nem találnak barátnőt maguknak, és ez mind az miatt van, mert a magyar nők, nagyobb elvárással vannak egy férfi felé, mint azt gondolnák. Olvastam olyanról is hogy nagy divat lett az hogy rossz fiús be ütés kel ahhoz hogy egy lány tetszését el nyerje valaki. De most komolyan. Tényleg a hoz hogy valaki találjon megfelel partnert a hoz teljes személyiségét meg kéne változtatnia?


Mert oké vannak el várások nők részéről is, de ez már még is már csak túlzás nem, hogy azért változtatni modort, fel fogást, hozzá állást, hogy rossz fiús be ütésed legyen. Vagy csak az hogy más légy ez már nem sok? És mi van ha ez miatt nem egy, ha nem sok ember szenved, és nem talál párt magának. Akkor mi lesz így a jövője Magyarországnak? Az hogy el korcsosul mindenki?


Ha valaki tud értelmes dolgot mondani tanácsolni az kérem írjon ide. DE kíváncsi lennék azért nők véleményérére is, hogy ők mit gondolnak erről, a személyiség megváltoztatásról, hogy egy nő részére így feleljen meg egy pasi?


2017. máj. 28. 03:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Figyelj legegyszerűbb példa ottvan barátom ,3not kurogat 3 különböző helyen,egyik a másikról nemtud,de mind a 3 mikor rákérdeznek (2nel ottvoltam) ,hogy van e pasija azt mondja hogy van,de közbe nincs csak kefelteti magát mindegyik,akkor csak matematikai alapon 10nobol mondjuk 2-3 pali fektet meg 9et akkor a maradék 1re marad 10.....gondolom érted......
2017. máj. 28. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ok az, hogy lassan már 4 generáció nőtt fel anélkül, hogy megtanulta vagy megtanította volna mi az a felelősség és erkölcs, törődés. Sajnos így alakult a történelmünk. Ugye az elsőt vagonolták, meg a Donba lőtték, a másodikat megfélemlítették, a harmadik gondozását átvállalta az állam, a negyedik meg már ott tart mint aki sajgó fejjel egy vad buli után ismeretlen helyen egy szőröstalpú románnal és egy vénasszonnyal ébred csupaszon. Elborzad, sikít és menekül.

Vissza kéne szerezni az emberi méltóságunkat, tudatosítani, hogy azt megtartani felelősséggel jár. Az országért pedig egy tízmilliomod részben mindenki felelősséggel tartozik. Egykoron ezért képesek voltunk meghalni, ha kellett és volt is emiatt tartásunk, amiért tiszteltek és féltek minket. Majd, ha újra eljön ez az idő, akkor minden a helyére kerül.

Mi a megoldás ? Aki tud, vagy akar, az mutasson jó példát a saját élete által. Ennyi elég kell, hogy legyen.

30/f

2017. máj. 28. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Bizony, túl nagyok az elvárások! Manapság már alig tudja leírni valaki helyesen, hogy "felfogás", "hozzáállás", "rosszfiú". A vesszőkről nem is beszélve! Milyen lesz így a jövője Magyarországnak? :(
2017. máj. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én is úgy látom, sok páratlan férfi van ebben a korosztályban, legalább annyi, mint nő. De szerintem nem azért, mert mindenki változtatni akar rajtuk, mert pont az nem felel meg, ami van.

Ha tetszik a másik, pont az kelti fel figyelmem, amilyen, miért akarnám bármelyik vonzó egyénben a lényegi viselkedését megváltoztatni?


Inkább szerintem azzal van a gond,ha valaki nem találja meg a komoly, hosszú távra szóló párját 23-25 éves korára, sajnos egyre nehezebb dolga lesz. Addigra egyéb dolgok (munka, kevesebb egyedülálló barát, haver, stb) miatt nehezebben megy az ismerkedés, szórakozás, és persze az elérhető választék is csökken.

Megmaradnak a visszafogottabb nők, férfiak, akiket nehezebben is lehet megismerni pont a visszafogottság miatt.


Ha végiggondolom, gyermekkori ismerőseim közül pont azok vagyunk még egyedül, akik mindig is normálisnak számítottunk mások szemében is, és akik már tizenévesen összefeküdtek mindenkivel, állandóan buliztak, szemtelenek, magamutogatóak voltak, rosszul tanultak, valahogy mára pont ők értek révbe, van párjuk, sokaknak már gyereke is - a férjétől.


Bocs, valószínű, nem is pont a kérdésre válaszoltam, de úgy látom, inkább ez az ellentmondás, amiben rejlik a titok az egyedüllét okára :-(


N

2017. máj. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%

Aki 25-30 felett páratlan, ott már a tengernyi előítélet is nehezíti az ismerkedést.

Pl sok 30 körüli nő nem jár el bulikba vagy koncertekre, mert cikinek érzi vagy nincs bnő akivel elmenjen. Ha meg nők nem járnak el erre-arra akkor elég nehéz őket felszedni. Utcán ciki ismerkedni, stb. De én beszéltem olyan nővel aki azt mondta azért nem áll szóba velem, mert azt sem tudja ki vagyok. Megkérdeztem, jól értem, hogy totál ismeretlenekkel nemis hajlandó szóba állni? Azt mondta igen, csak barátok barátai közül válogat. Ezt azért nekem már nehéz volt ép ésszel felfognom.

2017. máj. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
Másrészt viszont próbálkozni kell. Sok pasas azért sikertelen, mert ode sem mer menni nőkhöz, pedig ha merne, még egy bénább közeledési kísérlet is kedvező fogadtatásra találna. Egyszerűen meg kell érteni, ha valakit egy nő visszautasít, nincs abból semmi. Az nem égő, egyszerűen nem tetszhet mindeni-mindenkinek. Ha kapunk egy elutasítást az nem azt jelenti, hogy rossz pasik vagyunk, egyszerűen annak a nőnek más tetszik és kész. Ezt is sokan nem tudják helyén kezelni vagy nem tudják elviselni a visszautasítást ezért nem is próbálkoznak. pedig pont attól vagyunk férfiak, ha kapunk egy kisebb pofont az élettől, meg kell rázni magunkat és teljes erővel menni tovább előre.
2017. máj. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#5: igen igazad van neked is, vannak olyanokat, akiken nem lehet segíteni, ha ilyen a hozzáállásuk, de hosszútávon azért nem járnak eszelős sem jól, majd megértik.

Azért ez a ritkább lehet.


Inkább, hogy egyre kevesebben lesznek azok, akik egyedül vannak, de hajlandóak lennének tenni ellene, és szintén egyedülálló barátokkal kimozdulni.

Egyedül meg azért elég furán nézne ki egy nő vagy férfi bármilyen rendezvényen, akkor meg azért nem mennének oda hozzá :-/


N

2017. máj. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Pont erről beszélek:

Sokan nem járnak el sehová, mert nem akar egyedül álldogálni egy koncerten vagy buliban. Van is ebben igazság. De meg kell érteni,. ha nem járnak el sehová, akkor majd válogathat a 3 szomszédja, meg a pár munkatársa közül.

Szóval túl kellene lépni minden előítéletes hülyeségen és igen, akár egyedül elmenni bulizni.

Ráadásul ha valaki nő és csak közepesen jól néz ki, lesz aki megtáncoltatja egy buliban, nem fog órákon át egyedül álldogálni.

2017. máj. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát, én voltam már egyedül (mert barátnőm az utolsó pillanatban lemondta), de csak részegek találtak meg, aztán 2-3 óra után el is ment a kedvem a bulitól... de ezek szerint még várnom kellett volna még egy kicsit. :-)
2017. máj. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Akkor rossz helyen buliztál.

Ha egy kisebb városban laksz, ahol csak 1 helyen lehet bulizni szombat este, az nyilván nehezíti a helyzetet.

Amúgy rám is mondta azt 20 éves srác a buli előtt asorban állva, hogy öregek minek járnak oda. Közöltem vele, hogy lehet hogy az összes fiatal puncit elhappolom előle:)

Amúgy ezt sem értem, minek kell sokszor másokra megjegyzést tenni, miért nem mindenki a saját dolgával törődik.

2017. máj. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!