Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok eltartott (háztartásbeli)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok eltartott (háztartásbeli) 20-35 év közötti (nem kisebbségi) nő van magyarországon? Te lennél az? És miért nem?

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
A sógornőm ilyen, de nálunk van két gyerek is, így mindig sok a dolga. (már rég nincs GYES-en). Ha olyan anyagi helyzetben lennénk a párommal, akkor szívesen foglalkoznék csak a háztartással, és a gyerekekkel. Így több gyereket is vállalnék, mint munka mellett.
2013. jún. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen - Én is szívesen nevelném a gyerekeimet teljes időben - a lehető legtöbb energiával :)
2013. jún. 20. 15:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt hogy sok van-e innen nem tudhatod meg :)

gondolom van akik gyerek miatt maradnak otthon, van aki meg szimplán nem akar dolgozni és van ahol a férj akarja ezt (igen ilyen is gyakran van)

Én nem lennék. Mert kevesebbnek érezném magam + nem azért tanulok ilyen keményen, hogy utána ezt ne tudjam kamatoztatni. Persze ezt nem a gyes időszakára értem, mert gyereket szeretnék. Szerencsére olyan munkát választottam, amit majd otthon is végezhetek, ha gyerekem lenne.

19/L

2013. jún. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
azt még hozzátenném, hogy teljesen eltartott sosem lennék. Az nem fér bele nálam.
2013. jún. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Felénk elég sok, mivel itt borzasztó kevés a munkahely, ami van is, ott inkább férfiakat vesznek fel, kevesebb nőt, a munkák jellege miatt.
2013. jún. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
NEM!!!Mert én szeretek dolgozni..megörülnék itthon..Embereket ismertni pénzt keresni..Miért pont én? maradjon itthon a férjem..
2013. jún. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy nálatok nem nagyon van lehetzőség munkát vállalni - sajnos nem olyan jól az ilyen kényszer dolgok - de legalább a férfinak akad munka - legalább a család fent marad
2013. jún. 20. 15:45
 8/8 anonim ***** válasza:

na, igen...az unalom.. van olyan kolléganőm, aki baromi jó anyagi és összességében jóléti körülmények közt él, mégis bejár dolgozni..


...azt mondja, a társaság hiányzott otthon...itt sok a balhé, lehet kavarni, stb...a fizetését meg elszórja erre-arra...

2013. jún. 22. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!