Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűkséges a front fogak megléte az ismerkedéshez?

Figyelt kérdés
Ha hiányzik egy kettő metszőfoga elől akkor nem lehet átlagos barátnője
2017. máj. 28. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Meg lehet csináltatni, valószínű azért nem sikeres a lányoknál mert azt hiszik nem ad magára annyit hogy egy ilyen dolgot korrigáljon. Főleg ha tudja is hogy emiatt talán kevesebb esélye lehet.

25/N

2017. máj. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Vidéken élek és van olyan ismerősöm, akinek jó pár foga hiányzik és még buta is mint a segg, de még is felszedett fullos nőket. Nem 1-2 lányról beszélünk, akik véletlenek, hanem több 10-ről. És nem gazdag, igazi vidéki, gumicsizmás paraszt :D
2017. máj. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem árt.

Van olyan kolléganőm akinek a felső 3-4 első foga hiányzik, pedig nálam fiatalabb. Alapból nem egy szép lány, de az első széles mosolyánál csak szörnyülködtem.

2017. máj. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ha igénytelen emberekkel ismerkedsz, akiknek tök 8 hogy kivel vannak, csak legyenek valakivel.. akkor nem!
2017. máj. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem se volt csajom mig nem rakattam rendbe:)
2017. máj. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan alap mint,hogy megmosod a nemiszerved!


Számítógép meg telefon van ...fog meg nincs (?)


Anno 17-évesen majd "meg őrültem "egy srácért ,de elől erősen romlottak a fogai.

Nagyon szerelmes voltam,de titkoltam és elhessegettem a gondilataim róla. . "-uh hát a foga..." lebegett előttem a kép .

Kerülgettük egymást éveken át .


-Ha tudta volna ,ha igényesebb simán az övé leszek ...

(még akkor nem volt komoly kapcsolatom).


20-ével később most ránéztem facebookon és van fogsor:)

Nekem meg családom ...-De jó volt látni !

2017. máj. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az még elviselhető, hogy nem kellesz ezért, de hogyan eszel rendesen?

Ismerkedésnél, biztos hátrány.

2017. máj. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez már egy nagyon gáz állapot. Mindenképpen meg kéne csináltatni. Nem azért, hogy csajod legyen, hanem magad miatt is
2017. máj. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A fog hiány, főleg elől nem esztétikus akár az legyen 1 db fog. Így ezért a másik félnek kiábrándító. És ez miatt lehet elmegy a kedve az ismerkedéstől és az esélyt se adja meg. Persze nem lehetetlen ismerkedni és felszedni egy csinos, igényes nőt.


Én azt javaslom neked, hogy menj el néhány fogorvoshoz és kérj árajánlatot és csináltasd meg részletre.


Sok sikert!

2017. máj. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem csak az első kettő megléte szükséges, hanem a többié is. Na jó, a bölcsességfogaktól eltekintek. De nem jönnék össze olyannal, aki annyira igénytelen, hogy nem rakatja rendbe a fogait.
2017. máj. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!