Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 55 kilós srácként van esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

55 kilós srácként van esélyem AKÁRMILYEN KINÉZETŰ, de ápolt (higiénia/fogak) csajjal összejönni, ha arcra nem vagyok csúnya? (sőt, valaki szerint helyes)

Figyelt kérdés
Kérlek értelmezzétek jól a kérdés (persze úgy is lesz olyan, aki szelektíven olvas). Ez a kérdés csak arról jutott eszembe, hogy rengeteg fura alakot láttam már barátnővel/élettárssal együtt és a testalkatomat leszámítva szerintem velem sok probléma nincs. A testsúlyomon persze próbálok változtatni, de az edzés ellenére is pokoli nehezen hízok, a magasságom meg természetesen adott, azon úgy sem fogok tudni változtatni. Viszont egyetemre járok, intelligensnek és normális személyiségnek tartom magamat. Kíváncsi vagyok, hogy ezen infók tudatában, ti mit gondoltok, hogy egy hozzám hasonló embernek van-e esély barátnőre, ha háttérbe szorítja a külsőre vonatkozó igényeit, de egy elhanyagolt emberre továbbra sem vágyik. Vagy a rossz genetikai adottság (amit nem lehet befolyásolni) és a tudatos igénytelenség (amin viszont lehet változtatni) kéz a kézben jár együtt? Mert igen válasz esetén, azt elég nagy igazságtalanságnak tartom és szomorúan konstatálom.

2016. nov. 4. 21:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
A nők az arca érzékenyek. Ha az normális, akkor kisebb méretű férfiként is van esélyed. Vannak ismerőseim, akik ilyesmi tömegűek és gyönyörű barátnőik vannak.
2016. nov. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Én is ennyi volta, aztán elkezdtem kicsit sportolni, és hirtelen feljött rám 6-7 kiló. Azóta is 62 vagyok. Tetszettem már több szebb nőnek is. Nem a testsúlytól függ.
2016. nov. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Milyen magas vagy? Barátom 172-175 cm körül van és 55-60 kg között általában. Én meg nem vagyok tudtommal egy ápolatlan bányarém :D

De nem háttérbe szorítottam a külsőre vonatkozó igényeimet, tetszenek a vékony srácok.

2016. nov. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
#3: 170 vagyok. Az a súlyommal karöltve már veszett ügynek minősül?
2016. nov. 4. 21:59
 5/23 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem az. Több olyan pasast láttam aki a magasságához képest nagyon vékony, de már gyereke van.
2016. nov. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Ha magamból indulok ki (és hangsúlyozom hogy magamból, tehát szubjektív vélemény kérdező nem fikázni akarlak) aki 177 és 53 kg vagyok, én valahogy nem tudnálak komolyan venni. És nem azért, mert ronda vagy vagy más miatt, egyszerűen kisebb vagy nálam, nekem meg a nálam magasabb pasik jönnek be. :)


De a konkrét kérdésre is válaszolva, persze, miért ne. Ahogy fentebb is írták, sőt nekem volt olyan ismerősöm, aki kifejezetten nálánál alacsonyabb srácot akart párjának. Szóval minden elképzelhető.


25/l

2016. nov. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok sokkal több, ugyanekkora magassághoz, viszont sportosan nézek ki. Elég sok lánynak bejövök, barátnőim se voltak rondák ;)

24F

2016. nov. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen súlyú és magasságú vagyok. Engem nem tudnak komolyan venni a nők. Persze minden ember más, neked még nem törvényszerű, hogy ugyanilyen sikertelenségben lesz részed, de biztos nehezebb, mint egy férfias külsejű srácnak.
2016. nov. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Nekem sosem volt gondom az alacsonyabb, vékony srácokkal. Mondjuk ebben közrejátszhat az is, hogy én magam sem vagyok nagydarab a 160 centimmel és 48 kilómmal.

Biztos van olyan nő, akinek számít, de azért bőven akad olyan is, akinek nincs gondja ezzel.

2016. nov. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nekem pont nem jönnek be a vékony pasik, de az összes nő ismerősömnek kortól független a zsánere a veled egy alkatúak. Sajnos nekem a vékony pasikkal eddig csak negatív tapasztalatom volt, ez a fő ok, amiért nem vonzanak. 4-5 ilyen pasi udvarolt már, és mindről kiderült, hogy valami aberrált perverz vagy pszichiátriai eset. Ha lett volna normális köztük, akkor lehet más lenne a véleményem. A másodlagos pedig az, hogy szerintem nem illene hozzám egy ilyen alkatú pasi. 170 centi vagyok én is, vízilabdázok, 65-70 kiló között mozgok, vállas vagyok, nem részletezem...
2016. nov. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!