Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csodálkozik sok pesti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkozik sok pesti diák srác, hogy nem találnak barátnőt, amikor nyilvánvaló miért nem?

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyen kolis/albérletes diáksrác sír azon, hogy miért nem talál magának barátnőt Pesten. Sokan jönnek ezzel a férfitöbblettel, meg a külföldi pasikkal. Lehet van benne valami, tehát lehet a külföldi airbnb-s pasik is befigyelnek, de Budapesten akkora társadalmi különbségek vannak speciel, amilyet Latin-Amerika is "megirigyelne". Tehát ilyen vidékről felköltözött egyetemista / pályakezdő lányoknak mégis miből fizessék a szülei a lakhatást és a megélhetést a mai Budapesten?

Ismerek viszont olyan senior szoftverfejlesztő informatikust aki nettó 1 milliót megkeres havonta, és elárulta mint régi haverjának, hogy 5 egyetemista lánnyal él együtt, akiket nem tudnak támogatni a szülei, ingyen lakhatást biztosít nekik és teljesen eltartja őket, zsebpénzt is ad nekik, és cserébe az összes a szeretője. Olyan kb. mint a Wall Street Farkasa c. filmben a Leo.

Ezek után miért csodálkozunk, hogy egy kolis, albérletes szobatársas srác nem talál csajt Pesten? Az lenne a csoda, ha találna. A mai társadalomban azok nagyon befolyástalanok. Mondhatni csúnyább kifejezéseket is, hogy a "tojáshéj ott van a ..."


2017. máj. 28. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Esti mese habbal.
2017. máj. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szóval megint oda jutottunk, hogy minden egyetemista lány egy eltartott qrva.


gratulálok!

2017. máj. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, nekem az egyetemen majdnem végig olyan pasim volt, akinek ugyanúgy diákmunkákból futotta zsebpénzre, mint nekem, és egyébként a szüleinél lakott (én koliban), mindezt Budapesten. Aztán megismerkedtem valakivel, aki 7 évvel idősebb lévén még mindig a szüleinél lakott, fogalmam nem volt a fizetéséről, ma is csak azért tudom, mert már hozzámentem feleségül, de az sem egy nettó milliós összeg és minthogy saját munkám van, nem is rosszul fizetős, hála az egyetemi éveknek, köszönöm szépen, a házasság előtt is és most utána is nagyon szépen el tudom tartani a magam feszes kis popókáját.


Ó, és most vagyok 24 éves, tehát még csak azt se mondhatod, hogy ez a korral változik.

2017. máj. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Itt a gyakorin mindig van olyan akinek a milliomos ffi ismerőse futószalagon kapja az egyetemista csajokat v modelleket. :D


Egyébként ha igaz is, mennyire esik jól egy férfinek hogy csak a pénzéért kell a nőknek?

Én inkább ezt nem hirdetném.

Két nőcsábászt ismertem életemben de egyik sem volt gazdag sem kigyúrt és érdekes mindig voltak nőjeik.

Szóval nem igaz, az a tézis, hogy csak pénz kérdése minden. Csak a fellépésen, szövegen múlik, és hogy vonzalmat tudj ébreszteni a nőben.

2017. máj. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig én már azt hittem, hogy mondassz valami újat, de te is csak ezt a pénz maszlagot nyomod, mint a többi itteni lúzer
2017. máj. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az anyád 3,14csája igaz ebből. Szép kis vasárnapi esti mese. :D
2017. máj. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Lehet, hogy van 1-2 ilyen 100 ból. De az azért nem a nagy átlag. Tényleg esti mese habbal. :)
2017. máj. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

mert mind a seggre megy, és nem tudják hogy kell egy lányt felszedni egy sima beszélgetéssel.

Nem kell ide a kiszőkített bevágott ecsethaj meg az izomtomeg amit kulonbozo body building por segitségével duzzad:'D

Elég rájuk nézni és sok mindent letudnak olvasni főleg a lányok..látható, hogy milyen körülmények vesznek körbe, legyen az öltözködés a divat majmokról meg inkább ne beszéljünk legrosszabb mindkozul.

26L

2018. szept. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!