Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes facebook-on társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes facebook-on társkereső csoportokba belépni? Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék rá. 28N

2017. máj. 29. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Van tapasztalat, igen. Ego tuningra kiváló a nőknek, berakhatják a pózolós képeiket, amire sokszáz like érkezik ha elég jól néz ki, és nyilván sok próbálkozó férfi is... próbálkozni fog :)


Azok az átlag férfiak, akik komoly kapcsolatot keresnek viszont elég gyorsan rájönnek, hogy ezek a csoportok a nők ego tuningolására használhatók csak, esetleg arra, hogy egy "jópasee" felszedjen, és megdöngethessen párat, de másra nem. Ezért kilépnek, és próbálkoznak máshol.


Persze az ilyen csoportokat az elsődleges ego tuning mellett még állandó ego tuningra is lehet használni a követők, és esetleg ismerősök begyűjtésével, így a saját idővonalon is láthatóvá téve milyen sok likeot kap a poszt, és mutatva az ismerősöknek milyen sikeres és szép nő vagy.

2017. máj. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egy ilyen csoportban voltam egy rövid ideig. #1-nek igaza van. Főleg ego tuningra használják a lányok.

A férfiak többsége pedig az alsó hulladék osztályt képviseli. Unintelligens, visszamaradott személyek.

Egy normális lánynak nincs keresnivalója egy ilyen csoportban, mint ahogy egy normális férfinak sincs. :)


F

2017. máj. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer kíváncsiságból beléptem. Minden második poszt lovári nyelven íródott, azokat nem értettem. A többi is nehezen kibogozható volt, tele hibákkal és ilyen torzításokkal, hogy "pussyyy",(puszi helyett, legalább is remélem), pashee, stb. A felhasználók nevei a " Baarkykah vok oszt csőhh" meg a "Jonny Puncivadász Ismizz Lájkolj" hagyományai alapján.

Egy rahedli tinilány (12 éves kortól!!), kiéhezett genetikai hulladékok, kanos nagypapák és pár szottyadt 50-es szatyor, aki rászabadult a photoshopra és második tinikorát éli.

Természetesen én se a "rendes" profilommal léptem be, de ez a tíz perc elég is volt. A Maunika show összes szereplőjét megtaláltam ennyi idő alatt.

És ne áltasd magad, ugyanezek vannak minden csoportban.

2017. máj. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én anno benne voltam párban, tele volt cigánnyal(elnézést ha valakit megsértek vele, de gondolom a kérdező sem velük akar ismerkedni).És elég sok volt a látszólag buta ember(a kiírásokból és a helyesírásból gondolom).

Ezek ellenére én facebookon találtam meg később a nagy Ő-t, akivel már sok éve boldogítjuk egymást.

Szerintem kicsi az esély,de biztos vannak kulturált csoportok is. De ahol már maga a csoportnév és a leírás is hemzseg a hibáktól, abba nem is próbálkoznék.Az adminokon sok múlik, ha ők is olyanok, amilyenek, akkor a tagok is valószínű..

Én inkább appokat és egyéb ingyenes társkeresőket nézegetnék.

De ha belépsz pár csoportba sem történik semmi,ha kiváncsi vagy ne riasszon el

2017. máj. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Unfield-nek van tapasztalata. :"D

https://www.youtube.com/watch?v=zad7aTH_aQk

Elkeseredett módon én is beléptem egy pár csoportba régebben, de csak mínusz IQ-sok vannak. :(


21/L

2017. máj. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös azóta sikerült találnod valakit?
2017. máj. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy láttam, hogy az tán még gagyibb, mint a többi tárkereső.
2017. máj. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!