Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van valakinek tapasztalata a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek tapasztalata a Cronos társkeresőről?

Figyelt kérdés

Nemrég regisztráltam az oldalon. Ma kaptam egy levelet egy fotó alapján nagyon csinos lánytól 8igaz, csak egy fényképet töltött fel a rendszerbe). A levél:

"Szia! Remélem, nem zavarok a levelemmel, de valahol mindig el kell kezdeni, és szerintem ez a legjobb pillanat. Szimpatikus vagy nekem, és ha úgy gondolod, akkor itt beszélgethetünk. A többi pedig majd jönni fog, ha jönni akar!"


Persze válaszolni csa előfizetéssel lehet, és gyanús lett a dolog, mivel kiemelte, hogy "ITT beszélgethetünk". Keresgéltem a neten, de csak egyetlen fórumtémát találtam, ahol csalásról írt valaki, a válaszok között nincs senki, aki igazat adott volna neki:

[link]


Gondoltam, egye kutya, a legolcsóbb csomagba befektetek, aztán meglátjuk, mi lesz. Végigolvastam, hogyan lehet bankkártyával fizetni, és mit látok az oldal legalján?! Íme:

Előfizetésed minden lejárat után automatikusan meghosszabbodik.(!!!!!!!) Amennyiben ezt nem szeretnéd, akkor a Kreditkezelés menüpontban felfüggesztheted ezt a szolgáltatást.


Ezek után nem nagyon bízom a Cronosban, de ha valakinek van pozitív tapasztalat róluk, kérem, írja meg. Köszönöm.



2012. júl. 25. 19:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ezek után sem egyértelmű, hogy lehúzás?
2012. júl. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ez nem lehúzás,hanem így működik.Regisztrálva voltam valamelyiknél,automatikusan meghosszabította mindig,és mikor kiléptem onnan,lemondtam.Ez ilyen egyszerű.Az is oda volt írva hogy kell lemondani,nem volt ördöngősség.
2012. júl. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%

Ami a lányt illeti:

sajnálom, de egyértelműen kamu. Senki nem fogalmaz ilyen szofisztikáltan. Egy kép is tipikusan árulkodó. Az ITT beszélgetés pedig pláne.


Ami az oldalt illeti:

ezt leszámítva végülis nem csalás, mert le van írva világosan hogy működik az előfizetés, és szerencsére a lemondás folyamata is ott van. azonban ha ilyen cselekre kényszerülnek az sokat elárul, én ott hagynám.

2012. júl. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
100%

Igen, egészen biztos, hogy kamu, a Cronos ebből akarja fenntartani magát. Sajnos tapasztalatból beszélek.


1. a lány nem ír neked elérhetőséget a levélben, pedig ez annyira alap egy ismerkedési levélnél. csinos a lány, kedves szöveget ír, beugrasz, előfizetsz, írsz neki, és soha többé nem válaszol.

2. nem írhatod ki az adatlapodra, hogy nincs előfizetésed - ez szimplán bunkóság az adminok részéről az 1-es pont miatt, mert nagyon valószínű, hogy ír neked címet, de ha mégsem, akkor megszívtad, elő kell fizetned (nem ebből kéne pénzt beszedni, hanem a plusz szolgáltatásokból)

3. ez is durva: ha fiú vagy, a többi fiú adatlapját nem éred el! Így kivédik azt, hogy a többi pasit figyelmeztethesd a csalásra. Ez a letiltás azért is nonszensz egyébként, mert sehol nem adtad meg az adatlapodon azt, hogy te heteró vagy, és a csajok érdekelnek. Ha a pasik érdekelnek, akkor mi van?


Valahogy fel kéne jelenteni őket, csak nagyon nehéz bizonyítani a kamu profilokat...

2012. nov. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:

Előfizettem egy hónapot próbaképpen. Alapvetően egyetlen lánnyal sem sikerült itt beszélgessek egy hónap alatt. Pedig minden nap megnéztem az ajánlásokat, írtam azoknak, akik megtetszettek, válasz nem érkezett egy sem. Ez persze lehet az én "szegénységi bizonyítványom", de érdekes módon két nappal az előfizetésem lejárata után rám írt egy igen csinos hölgy:


"Szia!


Megláttam az adatlapod, és úgy gondoltam, írok neked. Szívesen válaszolok a kérdéseidre, ha többet szeretnél megtudni rólam. Szimpatikusnak tűnsz, remélem, én is az vagyok neked. Ha ezzel a pár mondattal kitűntem a sok áramló levél közül, írj bátran!


Üdv.:Olgica"


Természetesen csak újabb befizetett pénzmagért tudnék neki válaszolni. Az is több, mint fura, hogy azt írta "Megláttam az adatlapod". Ha valóban megnézte volna, arról értesítő email-t kaptam volna, szóval Olgica ferdít, vagy...döntsétek el ti..

2013. júl. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Az a leggusztustalanabb, hogy még az üzeneteket is moderálják, tehát üzenetben sem küldhetsz elérhetőséget. Ilyen módon aztán még telefonon sem beszélhettek, tehát nem iazán tudtok megszervezni találkozót, csak igen nehezen, így ebből nagy valószínűséggel nem is lesz kapcsolat, csak KERESÉS.
2015. jan. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Gusztustalan, undorító lehúzkodás. Gagyi, kezdetleges gátlástalan néphülyítés. Senki ne regisztráljon. Mindent moderálnak, és saját maguk generálnak leveleket.
2015. júl. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 zaza79 válasza:
89%

Sajnos lehúzás az egész én is tapasztaltam, én a cupydo nevű társkeresővel jártam így. Egy pár csinos lány lajk-

olta az adatlapomat ,persze nem tudtam rájuk írni így előfizettem .Persze nem kaptam választ , és továbbiakban már az adatlapomat se látogatták,viszont amikor lejárt az előfizetés megint hirtelen sok lett az

érdeklődő, úgyhogy gyorsan töröltem is az adatlapomat.

Tanulság vannak olyan gusztustalan emberek akik ebből

élnek, így azt tanácsolom mindenkinek hogy ne fizessen senki egy társkesresö oldalnak Cupydo,Cronos,Ellitárs-

Ezek tuti lehúzások, vannak ingyenesek is ahol legalább

néhány levelet tudsz küldeni szerintem ha már társkereső akkor mindenképpen ilyenre.

2016. ápr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Pozitív tapasztalatom nincs, csak negatív. Az egész egy nagy-nagy szélhámosság.
2016. szept. 29. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Ivanka13 válasza:
Sajnos én is bedőltem -3000 ft. Még szerencse, hogy webkártyám van, azon nincs pénz, azt is kinézem belőlük, hogy kártyaadatokkal is visszaélhetnek. Majd vések egy feljelentést, ez Btk-s csalás, ha 50000 Ft felett megy, ez pedig eléggé üzletszerűnek néz ki.
2017. jan. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!