Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha sok férfi szerint a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sok férfi szerint a nőknek a külső vagy a biztos egzisztencia számít akkor mégis hogy lehet hogy az átlagos férfiak mégis párkapcsolatban vannak?

Figyelt kérdés
Az van elterjedve a férfiak között hogy a nőknek a külső vagy egzisztencia számít. Na most azért az átlag férfiak nem gazdagok, nem helyesek, nem sportosak. Mégis a többség a legtöbb férfi kapcsolatban van.
2017. máj. 30. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Úgy, hogy a sikertelenséget könnyebb külső okokra fogni, mint belátni, ha valami a mi hibánk és erőfeszítéseket tenni azért, hogy jobbak legyünk.
2017. máj. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
ja,énis ismerek bolond alkalmi munkából élő gyereket,van egy kb 18 éves nője mégis,nemtudom hogy,talán hogy tuggya nyomni a sodert a gyerek,eltuggya adni magát,tud kamuzni,kocsival pozolt badón,életrevaló
2017. máj. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

"Mégis a többség a legtöbb férfi kapcsolatban van."

Öhm... Ezt milyen statisztikára alapozod? Az ismerőseim több, mint a fele (nők és férfiak egyaránt) nincs kapcsolatban. A kapcsolatban lévő ismerőseim jól vagy átlagosan néznek ki, jól vagy átlagosan keresnek. A szegény ismerőseimnek nincs csaja, a ronda ismerőseim szüzek 20 felett is.

2017. máj. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mert ez a két idióta elképzelés csak a gyökér férfiak fejében él. :D A nők többsége nagyban tesz a külsőre és nem turkál a férfi pénztárcájában onnantól, hogy az el tudja magát tartani és nem őt akarja lehúzni pénzzel. Vagy mással.


A többség (aki kapcsolatban van), nem azon feszeng, hogy milyen a többi pasi és mit akarnak a nők, hanem egyszerűen csak él, aztán vagy összejön, vagy nem.


Fel merném tenni az összes vagyonomat arra, hogy ha az emberekben nem lenne ennyi megfelelési kényszer, hibáztatás, pesszimizmus, rossz érzés magával/másokkal szemben, kicsinyesség és minden, amit ha konstans kellene hallgatni, páros lábbal rúgnám ki a kedvest, mert lehozna az életről és 'afszért rinyál megint, 90%-uk úgy találna párt, mint a sicc.

2017. máj. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mert könnyebb kifogásokat keresni, valótlanságokat állítani, mint tükörbe nézni, belátni hogy ők maguk mit rontanak el, miért nem kellenek senkinek. ÁÁÁ véletlen sem azért mert mondjuk elviselhetetlen a személyiségük, süt róluk, hogy megkeseredettek, vagy olyasmit várnak el a nőktől amiket ők maguk nem tudnak teljesíteni.


Nem kell álszentnek lenni, úgysem hiszi el senki. A KÜLSŐ, egyéni ízlés alapján MINDENKINEK FONTOS! Aki azt mondja, hogy egy akárkivel összejönne a külsejétől függetlenül csak mert kedves meg aranyos, az HAZUDIK és képmutató. Ennyit erről.


Én sem jöttem volna össze olyannal akinek egyszerűen nem tetszik az arca, taszít, alacsony, nem szimpatikus számomra. Viszont találtam olyan,egyébként mások számára teljesen átlagos férfit aki tökéletesen passzol hozzám.


Megsúgom nem kigyúrt, és nem is gazdag:) Jó pasi,nekem tetszik. Ettől még nem minden nő tartaná helyes, jóképű férfinak. Nekem ő helyes és kész. Tudod, egyéni ízlés!

2017. máj. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15%
A nőknek egy idő után (bizonyos kor felett) már nincs más választása, mint hogy bevállalja az átlagférfiak egyikét, ha nem akar egyedül maradni. Fiatalon még válogathatnak a férfiak között, de ez a fölényes helyzet szépen lassan elmúlik.
2017. máj. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%

#4 és #5: Mégis milyen nemlétező logika alapján gondoljátok azt, hogyha valaki mást tapasztal, mint ti, akkor az gyökér vagy a társkeresésben sikertelen?

Van barátnőm, akit nem érdekel a pénzem. Mégsem azért kezdett el beszélgetni velem, mert kedves vagyok vagy aranyos, hanem azért, mert jól nézek ki és bejöttem neki. És a környezetemben is ezt látom. Mi ebben olyan meglepő? Miért nem panaszkodnak a ronda férfiak, hogy széttépik őket a csajok? Áruljátok el, kérlek.

Ha tetszik, ha nem, az emberek nézik a külsőt és ez ébreszt elsősorban vonzalmat. Ezt nem a gyk-s magányos srácok találták ki, hiába gondoljátok ezt. Ez az evolúciónak, a társadalmi elvárásoknak, a szocializálódásnak és hasonló dolgoknak köszönhetők.

2017. máj. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Ha tetszik, ha nem, az emberek nézik a külsőt és ez ébreszt elsősorban vonzalmat."


Ha elolvastad volna és felfogtad volna a hozzászólásomat, akkor tudnád, hogy én is pont azt írtam, hogy a külső igenis fontos szempont, és egyéni ízlés határozza meg, végül ki, kit fog választani párjának, ki kit fog helyesnek tartani vagy szépnek és kit nem.


Csak a lúzer önsajnáló gyökerek (akik szeretnek minden mást és mindenki mást hibáztatni a sikertelenségükért, csak magukat nem) gondolják és terjesztik azt, hogy a külsőségek fontossága ugyanaz mint a felszínesség, illetve ezt a pénzmániát. A másik ilyen dolog egyébként a kigyúrt pasik. NEM mindenkinek tetszenek az olyan férfiak, mégis elterjedt tévhit.


5. voltam.

2017. máj. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Jó, hogy itt olyanok írnak akiknek nem számít a pénz, de a szebb nők nagy része sajnos nem ilyen, ők ezt persze nem vállalják föl.
2021. szept. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!