Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon szép nők, veletek soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szép nők, veletek soha nem fordul elő, hogy valamiért lefeküdtök egy átlagos vagy csúnya pasival?

Figyelt kérdés
Ezt nem a napi lúzer kérdésnek szánom, csak tényleg érdekel. Abban az esetben, ha a pasi pl. személyiségében és nem mondjuk csak a pénze miatt vonzó, emellett azonban kifejezetten előnytelen a külseje - nem ápolatlanság, hanem genetika miatt.
2017. máj. 30. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem vonz szexuálisan, akkor nem. Az, hogy kinek mi átlagos/csúnya, relatív.
2017. máj. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Összegezve: ha nincs benne semmi ami megfogjon(kinézettől függetlenül), akkor lehet a világ legjobb pasija is(vagy épp kevésbé előnyös kinézetű), nem fogok vele összeállni. A szexhez, ha szerelem nem is, de valamilyen vonzalom kell, hogy legyen köztünk. Másképp nem fog működni. Ez csak az én nézőpontom.
2017. máj. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

1. Nekem senki nem lehet vonzó a "pénze" miatt, ez nekem túl kevés, söt az esetek többségében negatív!


2. Ha valakinek a személyisége tetszik, akkor elöfordulhat, hogy összejövök vele (nem "lefekszem", hanem elöször ismerkedünk, stb, a kapásból lefekszem nem az én stílusom).


3. Ha az egyénisége tetszik, akkor a külseje nem sokat számít (az ápolatlanságot kizárva, meg nálam a kimondottan kövér valaki sem jöhet szóba), de az, hoyg nem szép, nem 2 méter, nem kigyúrt (ami nekem kimonodittal ellenszenves), stb., az nem kizáró ok.

2017. máj. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Mindenkinek más a szép.. nézdd meg a túl jó nő a csajom c. filmet. Hiába nem olyan helyes benne a férfi mégis a bomba csajnak Ő kell, mert vonzódik hozzá, de ha nincs meg a vonazalom, ami kell ahhoz, hogy felkeltsd a másik érdeklődését és úgy alakuljon, hogy ágyba is bújik veled, akkor nem fog összejönni a dolog.
2017. máj. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok a vonzalom is kevés kell, hogy megfogjon a személyiségével, megismerjem. Nem bújok csak úgy valakivel ágyba nem vagyok az egy éjszakás kalandok híve.. kell hogy egymásba szeressünk.
2017. máj. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Semmilyen pasival nem fekszek le "csak úgy", egyáltalán nem érdekelnek alkalmi kapcsolatok.

De voltam már szerelmes olyan pasiba, aki másoknak nem tetszett.

2017. máj. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%

xD a sok erkölcsbajnok, mélyérzésű p1tsa hogy osztja az észt xDD

Valahogy a Soundon két koktélért szopó fullos, de annál ostobább partybukszák mintha nem is léteznének xD

2017. máj. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Az egy teljesen más kategória kedves utolsó. Mintha Zimány Linda meg Vajna Tímea nem is létezne... Mondjuk ők se fognak nektek soha válaszolni :D
2017. máj. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha nagyon részegek, akkor nyitottabban viselkednek, annyira nem számít a külső. Én így tapasztaltam, viszont nem hiszem, hogy ezt bevallja itt bárki is.

Kapcsolati szempontból nem foglalkoznak csúnya férfival, inkább várnak egy átlagosra vagy egy szépre.

2017. máj. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%

Azért vigyázz ezzel a névtelen oldallal mert, sokan itten "nagyon szép nőnek" tartják magukat, aztán amikor képet küldenek kiderül, hogy nem is kicsit átlag alattiak.

Nekem speciel volt olyan csaj, aki 10/10-esnek mondta itt magát, beszélgettünk egy hónapig, küldött képeket és 10/3-as volt -.-"

De mondom, még az is egy szépségnek hitte magát...

2017. máj. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!