Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, mi a véleményetek úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi a véleményetek úgy összességében a mai nőkről? (20-30 éves korosztály). Tényleg nehezen lehet találni intelligens, jó fej, okos, vidám nőt, akinek van egyénisége is?

Figyelt kérdés

2017. jún. 1. 11:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehéz ilyet találni, csak mind foglalt.
2017. jún. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem ismerek minden nőt a világon, úgyhogy összességében nem tudok véleményt mondani róluk. Akiket pedig ismerek, azokra többségében illik a leírás. Igazából nem olyan lehetetlen a feladat, csak nyitott szemmel kell járni. Mégjobb, ha beszélgetsz is velük, abból sokminden kiderül.
2017. jún. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
#2: Akkor nálad valamelyik összetevő hiányzik. :D
2017. jún. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a tapasztalatom, hogy kétféle lányt kell kerülni:

1. Aki el van szállva magától és annyira dicsőíti magát, hogy csak másokban keresi a hibát, de azt nagyítóval

2. Azok akik nyávognak a figyelemfelkeltés érdekében, mert másképp nem tudnak érvényesülni


Aki kellene az egy egyszerű visszafogott normális lány. Nem lóg közösségi oldalakon felhívni magára 100 férfi figyelmét és sír, hogy nem figyelnek rá elegen.

Nem hoz létre 10 oldalú listát azokról a tulajdonságokról, aki miatt kiátkoz bárkit, mert ő az "Isten".


Ilyen lánnyal kevéssel találkoztam. Gykn rendszerint a két elemzett szokott előfordulni...:D

2017. jún. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
4-es köszi, biztos igen
2017. jún. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Lazy Lover ***** válasza:
4%
borzalmasak ! aki meg normális az évek óta foglalt
2017. jún. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem mindegyik foglalt szerintem xD


F

2017. jún. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
hát nem:)
2017. jún. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
16%

Ez a korosztály a legrosszabb, úgy érzem. Nem is kezdenék velük semmiképp, a párom is idősebb nálam.


26/F és 40/N

2017. jún. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
Én ilyen lány vagyok, csak mivel nem vagyok vékony és nem felelek meg a kor szépségideáljának, nem nagyon kellek a férfiaknak.
2017. jún. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!