Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik társkeresővel próbálkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkeresővel próbálkozzak, ahol felnőtt, értelmes, okos férfiakkal tudnék beszélgetni?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 18. 20:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
Az eletben. A felnott, okos, ertelmes ferfiak nem szorulnak tarskeresore, csak a kattos es csunya pasik.
2017. ápr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem akár ez az oldal is jó lehet, hiszen itt vagyok én. Ha akarod beszélgethetünk.
2017. ápr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%
A randivonalat javaslom.
2017. ápr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

Jó tudni, hogy kattos, csúnya férfi vagyok, mert használom a társkeresőt. :)


Nehéz olyan oldalt találni, ahol nem akadnak rád az idióták, ráadásul a legtöbb ilyen honlap fizetős ugye. Ha szánsz rá némi pénzt, akkor próbáld meg az elittársat, oda azért tényleg olyanok regelnek, akik komolyan keresgélnek. A többi oldalhoz képest drágább talán, és a free verzióban sem tudsz sok mindent csinálni, csak 1-2 dolgot beállítani magadról.

Én még a Badoot próbáltam, de nekem annyira nem jött be, bár pont olyan nőket fogtam ki, akiktől még az életkedvem is elment.


31F

2017. ápr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%

Egy távoli lányismerősöm Elittárson akadt bele egy lepukkant alkoholistába. :D


Nekem csak a Tinder van letöltve, nem regisztráltam sehová, de ha gondolod, beszélgethetünk.

2017. ápr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ez miért kérdés? Természetesen gyk :D
2017. ápr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Bármelyikkel, a lényeg, hogy olvasd el a nem tökéletes külsejű férfiak üzeneteit is.
2017. ápr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%

Bármelyiken vannak, csak meg kell találni, nem átsiklani rajtunk, és elkapni még a feladás előtt.

A nagyon fizetőseket kerüld el (randivonal, elittárs, párom.hu, csajokéspasik, cupydo, és ezek aliasai), mert tele vannak átveréssel, és ne csinálj üzletet az ezt üzemeltető laposférgeknek.

2017. ápr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#1 akkor te azért vagy az összes társkeresőre regisztrálva.
2017. ápr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Semelyiket. Ez az oldal 100X jobb ilyen téren.
2017. ápr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!