Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismertek olyan párokat, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan párokat, ahol a felek külsőre nem igazán egy ligában játszanak, mégis működik a kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

Pl. feltűnően szép, csinos nő - külső terén kihívásokkal küszködő férfi; vagy nagyon jóképű, sármos pasi - nem túl szép, esetleg túlsúlyos nő.


Ha ismeritek őket közelebbről: hogy látjátok, a kapcsolatuk mitől működik? Hogy mutatnak együtt? Ha esetleg nem túl jól, a köztük lévő kémia/vonzalom/szerelem megszépíti a kettősüket?



2017. jún. 3. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
A cikket/diplomamunkát ne írjuk meg helyetted?
2017. jún. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Ez nem ilyen egyszerű. Mindenkinek más tetszik.


Ami nekem nagyon bejön az lehet, hogy másnak taszító.


Pl.: Sokszor lehet azt hallani, hogy minden pasinak a modell alkatú lányok jönnek be. Nekem kifejezetten az alacsony, nem túl vékonyak a legvonzóbbak, pedig sportos külsejű, középmagas férfi vagyok.


Ezek szerint ez kívülről úgy néz ki, hogy az izmos srác együtt van egy alacsony, kicsit pocakos csajjal. Lehet, hogy ez másnak furcsa, mert azt látják a tv-ben meg mindenhol, hogy csak a legjobb külsejű embereknek van jó kapcsolatuk.


Kinek mi a jó külső...

2017. jún. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a szépség és a szörny
2017. jún. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Csúnya nő(csúnya arcú,csúnya alkatú,stb)+jóképű pasi: általában akkor fordul elő,ha a csávó inkább az igényeiből ad le,mint az egójából.(Nőnél is előfordul,ha a valagából akar megélni. )Neki egy bástya kell,aki amolyan személyzet féleként szolgál,ami miatt egy standard szép nő elküldi a francba.Vagy ha már a duci is csúnya, akkor meg nem a standard magyar ideált hajszolja.

Csúnya pasi+szép nő:vagy a pasinak van nagyon jó humora, nagyon jó stílusa.Ismerek olyan csávót,aki kikupálva is, ha meg van egy átlagos kinézete,16 éves kora óta van folyton valakije.Most 22 éves.Vagy a nőnek olyan a természete,hogy csak egy csúnya pasi viseli el,aki örül,ha figyelemre méltatja egy szép nő.Vagy a nő nem finnyás kinézetre.

2017. jún. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Átlagban azt látom, hogy hasonló szintűek a párok. Olyan is akad szép számmal, ahol a pasi kifejezetten jól néz ki, a lány viszont átlagos vagy átlag alatti. Olyat még sosem láttam, ahol a hapsi ronda volt, de a nő szép. Kivéve, ha a srác milliomos volt.
2017. jún. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Két olyan házasságot is ismerek (30-asok), ahol a pasi nagyon vékony és alacsony, a nő szép kerek, bögyös, nagy dekoltázsú és mégis jól megvannak. Szerintem a pasinak az egyik motivációja az, hogy szereti az otthonos környezetet és azt, hogy a nő jól főz, ami így is van amúgy.
2017. jún. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ismerek látásból olyan párt ahol 10 cm van a nő javára. De jól megvannak:)
2017. jún. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ismerek: A pasi szívdöglesztő 10/10-es, a felesége meg hát közel sem a jó nő kategória semmilyen értelemben. Senki nem érti aki ismeri őket. Aztán kiderült, hogy a pasi szeretőt tart folyamatosan, nem mindig ugyanazt. Lassan rájöttem, hogy azért kell a csúnyácska feleség mert az tuti nem megy félre, háztartási cseléd stb. (sőt minden xart eltűr)Bezzeg a szeretők fullos fiatal, bögyös-faros macák, tehát nem a pasi ízlésével van a probléma (pénz is van bőven)
2017. jún. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%

Amikor rájössz, hogy a "ligák" nem léteznek, csak néhány ostoba, sekélyes ember kreációi, akkor rájössz, hogy az egész kérdésed ostobaság.


Nőj fel!

2017. jún. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Nekem kifejezetten az alacsony, nem túl vékonyak a legvonzóbbak, pedig sportos külsejű, középmagas férfi vagyok."

No, ezt akár én is írhattam volna. Nálunk családi hagyomány, hogy a férfiak ilyen csajt választanak. Apai nagyapám a maga 2 méterével pl a mindössze 152 centis nagyanyámat választotta. De apám is, én is, a fiam is az alacsonyabb kategóriából mazsoláztunk. :-))

Egyébként korfüggő is a dolog. Fiatalabb korunkban én büszkélkedhettem jobb külsővel, most meg napi szinten edzenem, súlyzóznom, futnom, bicajoznom kell, hogy a szerencsésebb génekkel megáldott feleségem mellett kinézzek valahogy. :-))

58F

2017. jún. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!