Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszinte válaszokat kérnék....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte válaszokat kérnék. Duci vagyok, de nem saját hibám miatt, számít ez egyáltalán?

Figyelt kérdés
Olvastam olyan válaszokat, amiben azt hangsúlyozták, hogy "nekem nem tetszenek a telt lányok, de nem pusztán a tény miatt, hogy dundik, hanem, hogy rendszertelen és egészségtelen életmódot élnek, nem sportolnak". Nos, akkor most arra lennék kíváncsi, hogy mi van azokkal, akik igen is aktívan tevékenykednek az életükben és tisztában vannak a testmozgás jelentőségével és mellőzik az élelmiszeripari hulladékokat a tányérukról? Soha nem esik arról a 10%-ról szó, akik nagyrészt tényleg a peches genetikájuknak köszönhetik a robosztus testalkatot. Szóval elfogadnátok-e a duciságot, ha az nem tunyaság miatt van, vagy végül is teljesen mindegy, mert ha nincs meg a szexuális vonzalom, akkor teljesen mindegy a háttérsztori? Vagy úgy is feltehetném: egy csinos alkatú, de passzív leányzó vagy inkább egy teltebb, de aktív lány? Őszinte válaszokat kérnék, az igazságot. :)
2017. jún. 4. 09:15
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
89%

Mindjárt kapod az olyan válaszokat, hogy a genetika meg a betegség csak kamu, amivel magadat mentegeted, mert bezzeg ő látott már olyan, hogy anyagcseregondos nő is szexi volt, szóval te mégiscsak lusta disznó vagy.... :)


Egyébként - szintén hasonló cipőben - szerintem ez mellékes. Mármint akinek nem jönnek be a kövér nők, azt nem fogja érdekelni, hogy mi miatt vagy telt; aki meg a bunkó proli kategória, azt szintén nem fogja érdekelni, úgyis megmagyarázza. :D

Akinek bejönnek a teltebb nők, vagy nem érdekli annyira a külső, ha amúgy bejössz neki, azoknak meg történetesen mindegy lesz, hogy mi az oka az alkatodnak.

A sportolsz-e és mit eszel, az inkább az opcionális partnertől függ. Egy aktív szabadidős pasinak nyilván fontos lesz, hogy te se tunyulj a tévé előtt, ez testalkattól független. Aki meg rá van kattanva a bio-vegán-csodaétkezésekre, amellett nem fogsz jó szívvel magadba tömni egy hambit, és ugyanígy fordítva, az olyan férfi, aki megeszik egy töltött lovat, nem fogja jól érezni magát egy madárétkű nővel.

Szóval ez inkább a közös célok, érdeklődés, életmód kérdése megint csak, nem a kilóké - tapasztalatom szerint. :)

2017. jún. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
40%
Nem fogok hazudni, a passzív, de vékony lányt választanám. A peches genetikánál betegségre gondolsz? Mert ha nem, akkor ne haragudj de nincs az a genetika, amivel nem lehet eredményt elérni. (Én is kövér voltam, olyan genetikám van, hogy a csirkemellet is zsírrá alakítom, olyan széles derekam van, hogy 3 év edzés után tudtam elérni, hogy a vállam szélesebb legyen, mint a derekam, de most már sportosnak mondhatom magam.) Egyébként azt értékelném, hogy sportosan kajálsz, meg sportolsz, de ha egyrészről nincs meg a vonzalom, akkor nincs meg, bár nem tudom emnnyire vagy duci, az arányosan husis lányokat még szeretem. Meg ugye az a baj, hogy az emberek az eredményt nézik, és nem az odavezető utat, hiszen az eredmény jön velünk szembe, és a pufiságtól sajnos egyből az egészségtelen életvitelre asszociálunk.
2017. jún. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
33%
Azok a gonosz és igazságtalan gének.:(
2017. jún. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
88%
Hasonló cipőben járok, mint te. És a válasz az, hogy a magyarázat senkit sem érdekel. Aki a vékony lányokat szereti, nem fog elfogadni, akármi is az indokod. Mert nem jut el odáig, hogy meghallgassa az indokot és ahogy te is mondtad, végeredményben a vonzalmon ez nem segít. De az emberek 99%-ának a véleménye az lesz, hogy lusta vagy és buta, hogy egészségtelen életmódot folytatsz. És csak az 1%-nak lesz annyi érzelmi intelligenciája, hogy elképzelje, min mész keresztül, hogy legalább így nézz ki.
2017. jún. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
34%

Már nem azért, de ha mozogsz mellé, akkor nem "duci" (chubby) leszel, hanem az ún. "thick" vagy "curvy" alkatod lehetne, ami viszont az alkatok királynője, sajnos relatíve ritka, legtöbb esetben pont az "amúgy kövér nő lefogyott és formásodott" folyamat végeredménye. És én ehhez jobban vonzódom, mint a "nekifutásból csontváz"-hoz, kivéve ott is aki formásan vékony (nem kockahas, meg gyurma felkar nő létére).


Viszont!


Hibás az a gondolkodás, hogy


"Én kövérkés vagyok ráfogom valamire aztán jó'van"


Ahogy vékonyaknál is rossz a


"Én vékony vagyok ergo szép"


Mert nem mindig. Nem kell sokat mozogni, női rokonaim heti 2 órát mozognak (igaz akkor intenzíven), és már most formásodnak.


Én heti 6 vagy 8 órát, és nálam is kezdenek jelentkezni a változás első jelei.


És elárulom, hogy majdnem 150 kg voltam (igaz magas is vagyok) mikor elkezdtem. Ráfoghattam volna életem végéig, hogy "hát ez genetika" vagy "lassú az anyagcserém". Az egyik legjobb döntés volt belevágni. Ajánlom neked is, ha vevő vagy változásra. Ha nem, akkor úgyis visszaszólsz valami kifogást, hogy "de hát ez meg az"...

2017. jún. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
90%

Ne áltasd magad!

Senkit nem érdekel, miért híztál meg, ezt ma az igénytelenséggel párosítják. Senki se úgy ismerkedik, hogy bocs, te mitől vagy túlsúlyos? Szerintem el is küldenéd a búsba.


Illetve tök mindegy, mitől híztál, egyáltalán nem vagy olyan mozgékony, mint 20 kilóval könnyebben. Magamon is érzem.


Hormonkezelést kaptam, hogy teherbe tudjak esni, és meg is maradjon. Félidőig nem is akartuk mondani senkinek, hogy terhes vagyok, mert bármi lehetett volna.

Senki, de egyáltalán senki nem kérdezte, hogy miért híztam hirtelen ennyit. Viszont mindenki azzal jött, hogy fogyni kell. Ha a közös konyhában ettem (bármit, akár salátát is), egyből ment az okoskodás, hogy ettől hízok. Nem tudtam menni céges napra az állandó reggeli rosszullétek miatt: lusta disznó vagyok. És naponta elhangzott, hogy ne is csodáljam, ha elhagy a férjem egy vékony nőkért.

Még nem volt egy hónapos a pici, (császárral), mikor mindenki azon lovagolt, hogy ugye már tornázok és koplalok, mert különben sose fogyok le és elhagy a férjem.


Egyébként nem hagyott el, sőt a fogyással se bactatott.


Csak rávilágít a sztori arra, hogy állnak az emberek ahhoz, aki hízik.

2017. jún. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy próbáltok tanácsokat adni, és bízhatni, de nekem tényleg auschwitzi koszton kell éljek, hogy elkezdjek fogyni. A lakótársam már ismert, mielőtt még összeköltöztünk volna és mondta, hogy neki hatalmas meglepetés volt, hogy keveset eszek és azt is minőségit, mégis kerekded vagyok. Cukrot és kenyeret elvből nem is tartottam otthon. Mikor mondtam neki, hogy bocs, de nem tudok kölcsönadni sem lisztet, sem cukrot (sütött valamit) akkor azt hitte, hogy ilyen zsugori vagyok, miközben én tényleg nem vásárolok be soha ilyesmiből. Nem akarta elhinni, hogy nem eszek sunyiban. Egy nagyon durva vizsgaidőszakomban enni nem volt időm, egy tál zabkását ettem naponta végig (vízzel, nem tejjel felöntve) és akkor tapasztaltam fogyást.
2017. jún. 4. 09:41
 8/51 anonim ***** válasza:
23%

#7


Mozgás nélkül sajnos nem sokat ér a koplalás. (Tapasztalat, én is átestem ezen) Én jelenleg csak kicsit változtattam az étkezésemen, de a kulcs a mozgás. Anélkül sajnos nem lesz eredmény.

2017. jún. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
A mozgás szerves része az életemnek. Írtam a kérdésben is, hogy aktív vagyok.
2017. jún. 4. 09:48
 10/51 anonim ***** válasza:
8%
ez csak kamuindok, nem kellene zabálni mint egy disznó
2017. jún. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!