Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a férfiak, akik saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik saját bevallásuk szerint mindig ugyanolyan nőkbe botlanak, miért nem változtatnak?

Figyelt kérdés

Miért nem ismerkednek máshol? Miért nem szólítanak le már ránézésre más fajta lányokat (akikkel előtte nem foglalkoztak)*? Miért nem gondolják végig, hogy mi lehet saját magukban vagy a módszerükben a hiba? Vagy ha nem akarnak változtatni, akkor miért másokat hibáztatnak?


* Ne hülyítse senki se magát, se másokat azzal, hogy mindenféle lánynál próbálkoznak, mert ez biztosan nem igaz.


2017. jún. 4. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést én is írhattam volna. Kíváncsi vagyok a válaszokra.
2017. jún. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És a nők miért is nem változtatnak?
2017. jún. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy mindenki a külső tényezőt szereti okolni, mert azt megváltoztatni ugye nem az ő felelőssége és energiája.


Lehet, mondom, hogy van baj a külső tényezőkkel, a világgal, a nőkkel, a pénzzel, a génekkel, mindennel... De a kontroll egy része nálunk van. És őszintén ahányszor feljövök ide, depressziós leszek ettől a tanult tehetetlenségtől. És egyszerűen nem tudom felfogni, hogy emberek, akikben ott a lehetőség egy jobb színvonalon élni, hogy nem tartják magukat annyira, hogy minden követ megmozgassanak ennek érdekében, minden rajtuk kívüleső mocskolása helyett...

2017. jún. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez amúgy mindkét nemre tök jellemző (nőként írom). Ha már a 3. kapcsolat megy tönkre ugyanamiatt a dolog miatt, akkor érdemes az embernek átértékelnie, hogy kiknél próbálkozik, és miért náluk, vagy miért pont az XY udvarlását fogadja el. Vagy ő maga milyen képet mutat. Ez a "csak ilyenbe botlom bele, meg ilyeneket vonzok be, pedig nem vagyok ilyen" dolog hülyeség (ha most nem a külsőről, hanem a belsőről beszélünk). Ha fogja magát, és tényleg tüzetesen végigvizsgálja a dolgokat, megtalálja a bibit.


Voltak pl. olyan ismerőseim, akik:

- szinte csak olyan embernek adtak esélyt, mint amilyen anyu/apu

- a lényeg a jó külső volt egyedül (mármint ilyen a média által belénksulykolt, akivel lehet villogni típusú jó külső), aztán csodálkozik, hogy miért felszínesek a választottjai

- rájött, hogy mindig ilyen bunkó/harsány emberekhez ment oda, mert azok izgalmasabbnak tűntek

- volt egy matematikus srác, kb. úgy nézett ki, mint egy hobo, és furcsállta, hogy igénytelen és nem túl okos nőknek jött csak be... komolyan, ha levágatja a haját és a torzonborz szakállát, és nem 20éves kinyúlt cuccokban jár, már válogathatna sokkal igényesebb nők között

2017. jún. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!