Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes elhívnom randira? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes elhívnom randira? Van egyáltalán ilyen paraméterekkel eselyém?

Figyelt kérdés
Van egy nő akibe nagyon beleszerettem. Nagyon különleges kisugérzása van. Egy pár hónapja ismertem meg, de már az első beszélgetésünk alkalmával megfogott. Viszont 10 év van köztünk az ő javára. Mindemellett nagyon vonzó és tudom, hogy nem egy kérője van már. Mindig is félénk voltam, ha nőkről volt szó, mert többnyire csak átvertek, éppen ezért nem mertem még neki elmondani mit érzek (én 21, ő 31 éves). Mi a legjobb módja, hogy a tudtára adjam, hogy érdekel?

2017. jún. 5. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Oszinten, mit varsz tole? Elobb ezt tisztazd le.
2017. jún. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
felejtős, hogy egy gyerekkel kezdjen.
2017. jún. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
#2 lehet leszavazni, de egy értelmes felnőtt 31 éves nő nem kezd egy 21 éves sráccal.
2017. jún. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es! Kifejtenéd ezt bővebben, kérlek!
2017. jún. 5. 14:54
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél vele kapcsolatban félénk. Nincs vesztenivalód. Hajrá.
2017. jún. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Azt írod félénk vagy a nőügyekben. Akkor miért pont egy idősebb nővel kezdessz? Nem lenne könnyebb és egyszerűbb tőled fiatalabb, vagy korban jobban hozzád illővel kezdeni, de kitudja attól,hogy idősebb a nő, még lehet normális és nem küld el a bánatba amiért bepróbálkzol. :D. Annyira már biztosan kiismerted,így hát biztosan azt is tudod róla hogy nem jellemző rá ez a viselkedés, ugye?. Viszont ha annyira nem hagy nyugodni a dolog, és komolyan érdeklődsz iránta, akkor talán beszélgess vele többet, figyeld hogy reagál. Üzenetet is írhatsz neki, utalgathatsz a dologra, sőt el is hívhatod valahová pl. sétálni, ott majd eldől hogy kellessz-e neki.
2017. jún. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves, úgyhogy valószínűleg nem fog elküldeni, max megmondja ha nem érdeklődik irántam. Az pedig, hogy miért nem korban hozzám illővel kezdek helyette? Hát..erre van egy nagyon egyszerű válaszom. Soha eddigi életem során nem taláékozzam senkivel, aki ilyen mély benyomást tett volna rám, pedig voltam már szerelmes...
2017. jún. 5. 19:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Mit veszíthetsz?
2017. jún. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A barátságát, amit nagyon nem szeretnék elveszteni
2017. jún. 5. 19:45
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kockázat nélkül nincs nyereség.Szóval én a helyedben megpróbálnám.Igazából nincs vesztenivalód,ha meg tényleg barátod,nem fog eltűnni az életedből.
2017. jún. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!