Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elcsépelt dolog facebookon ismerkedési céllal ráírni valakire?

Figyelt kérdés

Fent vagyok randioldalakon is, de ott szinte mindent csak pénzért lehet megtenni. (írni, lájkolni stb)

26 vagyok, nincs nagy baráti köröm, nem igazán van más lehetőségem ismerkedni, csak a net.

Nem vagyok sem egy alfa, sem gazdag stb, átlagos srác vagyok.

Arra gondoltam facebookon jelölök néhány lányt, plusz ezzel egy időben írok is nekik.

Tudom h elég gáznak tűnik de valamit úgy érzem muszáj lépnem.



2017. jún. 7. 08:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne jelöld be őket, inkább írj csak rájuk. A helyedben egyébként hagynám a fb-ot. A fb-os időt arra is fordíthatnád, hogy kimész az utcára és ismerkedsz.
2017. jún. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ráírogattam,kamu faccel pár nőre,mind visszírt ,de mind foglalt is volt.
2017. jún. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

utcára?!

mert utcán tényleg sokkal jobb...ülni egy padon egyedül, és leszólítani arra sétáló nőket? vagy hogy gondoltad?

2017. jún. 7. 08:39
 4/10 TTP80 ***** válasza:
100%
Változó. A legtöbb lány visszaírt, akit bejelöltem, mert hozzád hasonlóan nem tudtam levelet írni a társkeresőkön. Az esetek többségében pár üzenetváltás után véget ért az ismerkedés. Van, aki sértésnek veszi a fb-os megkeresést, van, aki nem annak, változó. Sokat ne remélj tőle. Pár éve amikor még volt iwiw, ráírtam egy lányra, nagyon jól haladt az ismerkedés, kapcsolat lett belőle. Szóval nem lehetetlen...túlzásba nem kell vinni. Hamar bele lehet unni. Inkább személyesen ismerkedjél hozzád hasonló érdeklődésű fórumok segítségével. Engem érdekel a művészet, kézműves dolgok, nyárra jelentkeztem alkotó táborba. 37F
2017. jún. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Ennyire ne legyél önállótlan. Járj el rendezvényekre, sportolni, klubbokba. Rengeteg ismerkedési lehetőség van.
2017. jún. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem utcán még mindig jobb. Facebookon én nem azért vagyok fenn, hogy vadidegenekkel ismerkedjek, hanem az eredeti funkciója miatt, hogy a már ismert emberekkel tartsam a kapcsolatot. Én nem venném jó néven.
2017. jún. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Nekem se tetszene,mert az jönne le,hogy biztos ezer csajra ráírtál már,máshol nem tudsz ismerkedni.Nem tudnám komolyan venni az egészet.
2017. jún. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

utsó:

ez mind oké, el is jártam sok helyre...de egyedül elég gáz az egész.

2017. jún. 7. 09:18
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem elcsépelt. Viszont a FB-on történő ismerkedés sikeréhez pontosan ugyanazok a paraméterek szükségesek (szüless jó génekkel, legyél jóképű, ennyi) mint az élőhöz, tehát ha élőben nem rúgsz labdába, akkor ott sem.

És nem, nem tudsz kompenzálni semmiféle szöveggel, humorral, ha az első szűrőn nem mész át, olvasatlanul törlik a leveled. Mindenki.

2017. jún. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%

Hát szerintem ez azért nem a legjobb, mert sokan tartanak attól, hogy idegenek rájuk írnak, mert nem tudhatják mi áll a dolog mögött. Nem akar-e elcsalni, mi van ha kamuzik, kamu profilja van.

Én is furcsállnám, ha egy idegen férfi rámírna. Kedvesnek gondolnám meg minden, csak félnék ezektől a dolgoktól, mivel nem ismerem. De ha rendesnek tűnik, visszairnék neki. Szerintem ezekből nem lesznek tényleges párkapcsolatok.

2017. jún. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!