Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a pasik akik siránkoznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a pasik akik siránkoznak itt, hogy nincs párkapcsolatuk, valóban megtesznek mindent? Leszólítanak 20-30 csajt naponta?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy gyúrd ki magad Schwarzeneggerre és legyél egy tőzsde mágus egy arab olajsejk pénzével és majd lesz barátnőd. De azok akik itt siránkoznak, egyáltalán kezdeményeznek eleget? Naponta igenis le lehetne szólítani legalább 20 csajt, ehhez nem kell semmi extra dolog. Nem kell fantasztikus külsővel rendelkezni vagy eszméletlenül gazdagnak lenni.

Sokan csak neten próbálkoznak, ott valóban szét is küldenek egy csomó levelet. Igen ám, de ott egy átlagos lány is manapság már napi 100+ levelet kap, ennyit képtelenség elolvasni, ezért a netes társkeresés a férfi részéről nem számít valódi társkeresésnek, tehát ha egy férfi neten ismerkedik, azzal még önmagában véve az égvilágon semmit nem tesz azért, hogy barátnője legyen.


Az itteni siránkozó pasik vajon leszólítanak ÉLŐBEN napi 20-30 csajt?


2017. jún. 7. 14:10
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
86%

Nőként az mondom, hogy teljesen mindegy hogyan szólít meg valaki sok nőt vagy férfit, a fontos az, hogy Hogyan. Lehetne erről regényeket írni amúgy.

A netes ismerkedést csak egy kommunikációs eszköznek kell tekinten, nem pedig egy nagy falnak.

2017. jún. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
39%

Jól vagy összerakva?

Van aki egy hét alatt nem találkozik 20-30 nővel. Jobb ha tőlem tudod, nem mindenki jár büfészakra.

2017. jún. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
64%

Ezt te most komolyan gondoltad? :D Nő vagyok, de így is nevetséges, amit leírtál. Ha téged visszautasítana mondjuk 5 nő, lenne még kedved 15-25 csajt leszólítani?


Nekem sem tetszenek a siránkozós kérdések, de ha nem fognátok fel, ezek a férfiak azért rinyálnak, mert igazságtalan az élet, és nem bírják ezt feldolgozni. A "megoldásod" pontosan azt tanácsolja, hogy alázzák magukat porig napi szinten, vagy ne pofázzanak. :D Ez is igazságtalan hozzáállás, mert ezzel azt mondod, hogy ők fogadják el azt, hogy nekik jár a megalázás, tűrjék el, ha nőt akarnak. A siránkozást én sem értem / szeretem a részükről, de vélhetően az váltja ki, hogy itt több ilyen férfi is van, és végre valahol tudnak ezen rugózni.


Tudom, hogy a gyakori nem az empatikus emberek gyűjtőhelye, de azért na...

2017. jún. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

"Ha téged visszautasítana mondjuk 5 nő, lenne még kedved 15-25 csajt leszólítani?"


Vagy barátnőt keres vagy kifogásokat, de a kettő egyszerre nem megy.

2017. jún. 7. 14:25
 5/39 anonim ***** válasza:
46%

Meg is van, hogy a 2. válaszolóval mi a probléma.

1. Azonnal visszatámad.

2. Büfészak... :"D K**vára undorító dolog lenézni másnak a tanulmányait, szakmáját. Na meg azt feltételezni, hogy csak könnyebb szakokon fordul meg ennyi nő - érdekes módon az utcák, munkahelyek, kávézók, éttermek, szórakozóhelyek is tele vannak velük. A tömegközlekedési eszközökről nem is beszélve.



A kérdést meg fölösleges volt feltenni. Kérdező, ez neked olyan, mintha te galambbal sakkoznál. Nem számít, milyen jól játszol, ő felborítja majd lesz**ja a sakktáblát, és úgy repül el, mintha ő győzött volna. ;D


21/L

2017. jún. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
67%
Pont a leszólítás nem vezet sehová. Persze vannak kivételek, de a legtöbb nő inkább megijed, ha csak odamennek hozzá és leszólítják, még ha az a férfi tetszik is nekik. Szerinted, ha odamennél 20-30 lányhoz, hány adná meg a számát vagy menne el veled kávézni. Szerintem csak 2-3, ha ügyes vagy.
2017. jún. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
0%
Van olyan időszak mikor jó kicsit szenvedni, hogy nincs.. mikor görcsösen keresed úgyse találod.. ha meg nem keresed és nem akarod mindig pofán vág a szerelem.. 29F
2017. jún. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
50%
20 nőhöz oda menni? Röhej.... 20-ból max. 2 tetszik, azoknak meg én nem...
2017. jún. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
41%

Inkább siránkozzanak, miért te mit csinálsz?

Megmondod most a tutit, meg játszod a félistent, és ítélkezel másokon. Te még sokkal ostobább, és szánalmasabb vagy kérdező.

2017. jún. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
65%
Én átlagos lány vagyok, mégsem kaptam 1 levelet sem annó társkeresőn :D Honnan veszitek, hogy mindenki annyit kap? Mondjuk tök mindegy, ha vki ott ismerkedik, az már régen rossz
2017. jún. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!