Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Naponta vagy két naponta...

Naponta vagy két naponta érdemes együtt lenni teherbeesés celjából? A naponta együttlét valóban csökkenti az esélyeket?

Figyelt kérdés
2015. jan. 9. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Két naponta. Igen, sajnos én is azt olvastam, hogy a mindennapi együttlét csökkenti a spermiumok minőségét, így kisebb az esély a megtermékenyülésre.
2015. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kétnaponta. Azért, mert a spermiumok 24-48 órán keresztül életképesek és mert idő kell ahhoz, hogy megfelelő "töménységű" spermát állítson elő a férfi. Tehát kétnaponta szexnél biztosított, hogy MINDIG rendelkezésre áll életképes spermium, bármikor repedjen meg a tüsző.


Nekem tüszőérlelésem és repesztésem volt. Orvosi utasításra a repesztés utáni naptól kétnaponta kellett együtt lennünk. Félidős elmúltam az ikrekkel. Úgyhogy szerintem van ebben a kétnapos dologban valami... ;)


Az első bekezdés ebben a cikkben pont erről szól! Engem az orvosom és ez az írás még a teherbeesés előtt meggyőzött, és nálunk be is igazolódott.


[link]

2015. jan. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszotok ! Ezt a cikket olvastam utoljára erről, de en is a 2 napontát tudtam

[link]


Az a problémám, hogy párommal megbeszéltük hogy nem stresszelunk ra , viszont nálunk akad olyan het amikor naponta egyutt vagyunk. Nem merném neki elmondani, hogy emiatt utasitom vissza.

2015. jan. 9. 19:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy is összejöhet, ha sokszor vagytok együtt, tehát ez azért nem kizáró ok (főleg, ha mostanában kezdtetek próbálkozni - mert ha már régóta nem jön a baba, akkor érdemes mindenféle praktikát bevetni, de alapból csináljátok akkor, amikor jól esik).


Amúgy mi az, hogy nem mersz neki ellentmondani? Szerintem, ha szeret, és elmondod neki, hogy így nagyobb az esély a babára, akkor nem lesz gond, nem?


Amikor a férjemmel próbálkoztunk, akkor az első terhességem előtt 2-3 naponta voltunk együtt, második terhességemkor meg szinte naponta. Úgyhogy az esély ott van.

2015. jan. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, nem ellentmondanit akartam írni, hanem hogy miért nem mered elmondani?

Talán ő nem akar babát?

2015. jan. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azért nem, mert azt beszéltük meg, hogy innentől nem vedekezunk és jon amikor jönni akar.

Decemberben volt egy korai vetelesem, fogamzásgátló mellett estem teherbe, viszont az a pár nap teljesen megváltoztatott mindent. Nehéz nem ragörcsölnöm...

2015. jan. 9. 19:57
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként azoknál a férfiaknál akiknek magasabb számú az olyan spermiumuk amik hibásak, a naponta történő ejakuláció során ez az arány csökken, mivel kevesebbet időt tartózkodnak a férfi ivarszervében, ezért a naponkénti együttlét "javít" a szerkezetükön.
2015. jan. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
#SOKATSZÜLJ
2018. jún. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!