Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jellemző a magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző a magyar nők többségre hogy külföldi pasit keresnek mert a magyar férfiak nem elégítik ki az igényeiket?

Figyelt kérdés
2017. jún. 7. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon. És nektek ezért és csakis kizárólag ezért nincsen nőtök, mert a magyar lányok ribizlik, akit csak úgy visz a Multimilliárdos Nyugati Férfi.

Tudjuk.

2017. jún. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
Azt nem tudom a nőkre mennyire, de rám igaz ez. Volt török meg grúz csajom is, ég és föld a magyarokhoz képest.
2017. jún. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%
Magyar nők többségére igaz.
2017. jún. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
A magyar nők többsége nyugati férfit keres, azok biztos befutók. Nem csoda, hogy Budapest és a többi kelet-európai város turizmusának alappillére a nyugati puncivadász férfiakra épül. De ez a helyzet még számos helyen Prága, Varsó, Krakkó, Bukarest, Szófia, Zágráb.. ezek mind olyanok mint Budapest, táptalajok a nyugati férfiaknak nőszerzésre.
2017. jún. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

Rám jellemző. De alapból magyar ellenes vagyok. A héber férfiak sokkal jobbak az ágyban,és kapcsolat terén is.

20/L

2017. jún. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Hogy más nőkre mennyire jellemző,nem tudom,de én csalódtam,annyit,hogy azt mondjam:"soha többé magyar pasit,esetleg,ha nyugati vegyesházasságból való". Szóval komolyra innentől kezdve csak külföldinek adok esélyt,lehet lepontozni.
2017. jún. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
#4-es vagyok. Lepontoztak, pedig hasznosat kommenteltem. Ha nem hiszitek, hogy ez a turizmus alappillére, akkor menjetek ki a Ferihegyi repülőtérre, nem kell hozzá semmi extra, Kőbánya-Kispestről 20 percenként jár ki busz, sima BKV bérlettel ki lehet jutni, és ott számoljátok össze, hogy mondjuk 1 óra leforgása alatt hány férfi érkezik és hány nő. Hamar össze fog állni a kép, hogy ez nem turisztikai látványosság, hanem egy puncitőzsde..
2017. jún. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ez butaság! Problémahárítás!
2017. jún. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
A héber férfiak valóban nagyon jók....és intelligensek, többnyire. Nekem a magyar pasikkal sem lenne bajom, de nincsenek oda értem. Angliában istennő voltam, itt meg észre sem vesznek.
2017. jún. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Könyörgöm Magyarország nem csak Budapestből áll ezt tessék már felfogni!

Budapesten kívül élő férfiaknak meg a 99,999999999999999999999999999999999999%-a Magyar!

2017. jún. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!