Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy mai magyar 25-30 év körüli nő tényleg nem hagyna ki egy külföldi pasit, ha adódna egy ilyen lehetőség?

Figyelt kérdés

Mondjuk bepróbálkozna nála a budapesti bulinegyedben egy nyugat-európai férfi, és nem csak dugni akarna, hanem komolyan nőt keresne, és el akarná vinni innen a jólétbe.

Igaz, hogy ez a legtöbb magyar nő "álma" és egy ilyet nem hagynának ki? (Személy szerint sok ilyet ismerek, akikkel ez megtörtént)


2017. jún. 5. 19:18
1 2 3
 1/22 Lazy Lover ***** válasza:
20%
viccelsz a külföldi pasik viszik ki a csajokat
2017. jún. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyre több ilyet látok az ismerősi körömben. Lehet ideig-óráig tagadni de tény, hogy a jobb élet vonzza őket.
2017. jún. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%

Én nem mennék.

Lehet ostobának gondolni, de bármilyen is az itthoni gazdasági/politikai helyzet, soha nem érezném jól magam külföldön hosszú távon. Ezen egy férfi sem változtat.

(Olyannal sem jönnék össze, aki ugyan magyar, de kint képzeli el a jövőt.)

2017. jún. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom. Te visszautasitanal egy nyugati not vagy esetleg egy japant vagy del-koreait?
2017. jún. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%

De kihagyná, legalábbis én igen.

Nem tudnék külföldön élni, és nem is akarok, lehet akármennyi pénze a pasinak. 25N

2017. jún. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Kisse szegyelnem magam, ha igy probalnek csajozni. Attol, hogy nyugat-europai ferfi vagyok, miert kellene joletben elnem. Nagyon sok ismerösöm van, akinek nem magatol ertendö, hogy telen sielni megy, nyaron pedig ide-oda röpköd üdüni.


Szerencsemre nem tul erös az akcentusom, igy egy ideig szimplan beszedhibanak tudjak be a lanyok. Teny, hogy meg sosem ereztem hatranynak osztrak szarmazasomat, amikor szoba került.

2017. jún. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
46%

szerintem nem csak a nyugat európaikra érvényes ez.

legalábbis abból kiindulva,hogy majdnem minden másnap látok fehér nőt,vagy fehér nagymamát aki göndör csoki babát tol a babakocsiban.

2017. jún. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%

Csak emiatt nem mennék el vele. Ha szimpatikus, jól kijövünk, akkor mi tagadás, miért ne?


Bár hozzá kell tennem hogy más anyanyelvűvel nem tudok elképzelni egy komoly, mély kapcsolatot, hisz más nyelven nem tudnám így kifejezni magam, illetve őt se biztos hogy megérteném. Tehát feltétel hogy magyar legyen...


De most van barátom, és őt nem szeretném elhagyni. Az hogy mit hoz az élet, azt meg majd meglátjuk. Ha ki kell mennünk, kimegyünk, bár jobb szeretnék maradni, mégiscsak itt van a családom, a barátaim...

N30

2017. jún. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
64%
Igen. És neked kizárólag őmiattuk nincsen barátnőd, tudjuk.
2017. jún. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
39%
Se magyar, se külföldi pasinak nem hagynám, hogy "vigyen", nem bőrönd vagyok. Saját magamtól kiköltözök, és ott keresek majd társat.
2017. jún. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!