Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komolyan, de tényleg komolyan....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan, de tényleg komolyan. Hol lehet ismerkedni olyan fiatal lánynak, aki nem jár iskolába, a munkahelyén csak nők vagy családos férfiak vannak, nem jár bulizni, nem akar interneten ismerkedni?

Figyelt kérdés

Minden lehetőség ki van zárva ezzel?

A fenti 4en kívül, tehát ami nem iskola, nem buli, nem munkahely és nem internet, van valami tapasztalatotok? Ezeken kívül ti hol ismerkedtetek meg a (volt) párotokkal?


2017. jún. 7. 19:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Amire ezt az üzenetet elolvasod, már 10+ privát üzenet büszke tulajdonosa leszel.
2017. jún. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
gyere rám :D
2017. jún. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
úgyvan zárd csak ki az internetet ott ufók vannak
2017. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
Kisállat kiállításon.
2017. jún. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%
ha ugyanezt egy pasi írta volna ki, akkor jönnének a válaszok, hogy "keresd magadban a hibát" "fejleszd önmagad""mozdulj ki a 4 fal közül"
2017. jún. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Csak az ír aki nem tud olvasni :D
2017. jún. 7. 19:58
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, van fonó a falutokban?
2017. jún. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Mennyi csaj kiesett így, aki party sminkben netezik a munkahelyén, egy csapat úszógatyás pasi között :/

Amúgy kézimunkakör talán?

2017. jún. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Várjatok, én se tudok olvasni. *badumtss.* A kommentet vegyétek töröltnek. :D
2017. jún. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%

Szia!


Én személy szerint a kávézókat, cukrászdákat tartom még "alkalmasnak". Én inkább kávézóba járok, de több alkalommal jöttek már oda hozzám beszélgetni.

Az megint más kérdés, hogy egyik lánynál sem éreztem, hogy én ebből többet akarnék, mint egy egyszeri beszélgetés. Egyébként még a kutyasétáltatás is megfelelő ismerkedésre.


24/F

2017. jún. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!