Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másoknak is feltűnt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak is feltűnt, hogy milyen rengeteg fiatal van, aki tudatosan nem is akar semmilyen párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy sok olyan fiatal nő és férfi van, aki tudatosan párkapcsolat ellenes. Nem azt mondják, hogy most nem akarok barátot, barátnőt, hanem azt, hogy egyáltalán nem akarnak soha. Régebben, még akár 10-20 évvel ezelőtt is az ilyen feltűnő volt most meg beszélj tíz fiatallal tuti lesz köztük egy de akár kettő is, aki ezt mondja.
2017. márc. 2. 17:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
27%
Csak magamat ismerem, aki ilyen.
2017. márc. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
32%
Ez hülyeség. Mindenki akar, csak sokakban erősebb a tagadás, elfojtás.
2017. márc. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
Ennyire radikálisan szerintem azért nem, de egyre több ilyen van, és még lesz is. Főleg a férfiaknál egyre többen fogják azt vallani, hogy a házasság, meg a hagyományos modell csak hátránnyal jár, és inkább a maguk útját járják, a saját elképzeléseik szerint élik az életüket, és vagy csak az alkalmi kalandokra mennek rá, vagy ha sikertelenebbek, akkor kivonulnak a "randipiacról" és nagy ívben tojnak az egészre.
2017. márc. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
16%
A mindenki, senki, mindig, soha szavakat okos ember nem használja.
2017. márc. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
46%
#4: gyökérség, amit írsz.
2017. márc. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a közeljövő egyik égető problémáját vázoltad. Nem az lesz a gond, hogy nem születik elég gyerek, meg az, hogy nem kötnek házasságot, hanem az, hogy emberek bizonyos százaléka eleve még párkapcsolatot sem akar soha. Ennek egyik jele a "Men Going Their Own Way" nevű mozgalom létrejötte is. A világ egyre komorabb, ridegebb, lelketlenebb, egyre nehezebben ébrednek az emberekben érzések, és ez sajnos ezt hozza magával. Észre sem vesszük, de egyre inkább droidok és robotok kezdünk lenni.
2017. márc. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
40%

Kb 1 évig ilyen voltam én is, nagyon jól elvoltam egyedül, buliztam, pasizgattam. Én is nagyban hirdettem, hogy egy kapcsolatnak semmi értelme, csak a problémák vannak vele, milyen jó inkább szabadnak lenni stb. Most viszont már vágyok rá. Pedig nem gondoltam, hogy fogok valaha megint :D Meguntam a bulizást és azt is, hogy mindig más pasikkal ismerkedjek. Idővel majd a többi fiatal is vágyni fog rá, aki meg nem, az nem. Akármilyen hihetetlen is sokaknak, nem mindenki vágyik kapcsolatra.

20L

2017. márc. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
14%
Nem gyökérség. Beképzeltség olyat állítanod, hogy mindenki akar valamit, csak mert te is akarod, és nem tudod elképzelni máshogy.
2017. márc. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%
Figyi, most is tagadsz.
2017. márc. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
11%
Ennyire futja? Érvek? Logika? Nem mondhatsz olyat, hogy tudod, 7 milliárd ember mit akar. Vagy mondhatsz, de ostobának tűnsz tőle.
2017. márc. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!