Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszinte felnőtt érett válaszok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte felnőtt érett válaszokat szeretnék kapni, normális ami velem történik?

Figyelt kérdés

Úgy érzem besokaltam,34 éves három gyermekes édesanya vagyok.a házasságom tavaly zátonyra futott,azóta egyedül nevelem őket.regisztráltam különböző társkereső oldalakra,de nem gondoltam hogy ennyi beteg ember van a világban.el vagyok keseredve,potenciálist partnert nem tudok találni,és úgy érzem sosem fogok kellenni senkinek,pedig most foggal-körömmel szeretnék már egy társat.Aki esetleg normális az kihátrál a gyerekek miatt,vagy van párja,vagy csak szex...stb.

De csak aberáltak futnak be az én utcámba.

Mit tegyek?

Maradjak szingli örökké?

(Kérem hogy ne oltsatok,abból elég!)



2017. jún. 7. 20:50
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Kitartás. Elsődlegesen. És ne foggal, körömmel, mert az nem működik.
2017. jún. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
95%

Teljesen normális, hogy ki vagy bukva. A társkeresőket kerüld, vagy olyat használj, ahol te választhatod ki, ki az aki hozzád szól, például a Tindert. Ha boldog-boldogtalan rád ír, persze, hogy sok egy idő után.

Kit tekintenél potenciális partnernek?

2017. jún. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
83%
20-as éveim közepén járó szingli vagyok, már évek óta próbálkozom. Sehol senki!! :D
2017. jún. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Igen, a világ így működik, akkor is, ha nem tetszik.
2017. jún. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
70%
Ismerkedj hozzád illő pasikkal, akik 44-54 éves, gyermekes férfiak.
2017. jún. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Potenciális jelölt aki elfogadja hogy vannak gyermekeim,és nem aberált,rengeteg van sajnos.

Szerencsére ez az oldal anonim,de nem rég egy férfi arra kért beszélgetésünk során hogy valamelyik lányom nézze amint szexelek vele,rettenetes volt leépitenina palit és nem is ment könnyen.

Ez mellett a másik hogy mind kifarsol a gyerek hallattán,pedig én nem apát keresek,apjuk van és a pénzük sem kell.ezt nehéz tudatni velük.

Köszi a válaszokat!

2017. jún. 7. 21:08
 7/34 anonim ***** válasza:
77%
Na elárulok egy titkot :) Neked 1 pasi kell és 10000 pasiról beszélsz ők olyanok amit írtál. Sok földet ki kell bányászni még megtalálod a gyémántot. Kitartás! Nagybátyám is 40 körül jött össze mostani feleségével és nagyon boldogok. Olyat keress aki nem akar gyereket mert gondolom még 1 hez nem nagyon van kedved per pill.
2017. jún. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban. De tényleg ne görcsölj rá. Nehéz lesz az tény, de nem reménytelen hidd el. Sok sikert!
2017. jún. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Jó lenne ha valaki megölelne,úgy értem egy társ.A gyerekek szeretete mindennél többet ér,de jó lenne valakihez odabújni.

2017. jún. 7. 21:18
 10/34 anonim ***** válasza:
71%
Nyugi! Foggal-körömmel nem fog működni! Nem vagy még olyan régóta egyedül sem.
2017. jún. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!