Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy 20 évesen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 20 évesen nem vágyok kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve vagyok szingli,rengeteg pasival ismerkedtem azóta,de nem akartam/akarok velük összejönni,maximum szexelünk(nyilván nem mindegyikkel).Mindig kell az új,a változatosság.Most amúgy is a jövőm építésére koncentrálok,egyetem stb,nem érzem szükségét egy kapcsolatnak.Szerintetek fog ez idővel változni?Mert családot szeretnék majd,25 fölött(lány vagyok amúgy).De attól félek,hogy ez már sosem fog változni és mindig ilyen "kalandor" maradok.

2016. okt. 19. 23:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha azt írom, hogy normális\nem normális akkor változtat valamin? Kit érdekel mi a normális, nem aszerint kell élni ahogy mások(~normális), hanem ahogy szerinted helyes.
2016. okt. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságból: az előző barátod volt az első az életedben? Mennyi ideig tartott?
2016. okt. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2 kapcsolatom volt eddig,nem volt velük semmi gond,nagyon szerettek az exeim.Egyszerűen a legutóbbi után úgy éreztem,hogy most kicsit ki kell éljem magam,lazulni akarok,semmi kötöttséget.Inkább az érdekel,hogy van e itt olyan,aki idővel lenyugodott és családot alapított,vagy ha alapból ilyen kalandvágyó vagyok,akkor ez nemis fog változni?
2016. okt. 20. 00:10
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem vágynál rá, akkor szerda éjszaka nem azzal foglalkoznák, hogy ilyen kérdést írsz ki ide.
2016. okt. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
A nők idővel nem lenyugodni hanem megcsúnyulni szoktak.
2016. okt. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
Ringyó vagy!
2016. okt. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
Sajnos "a p*nán nincs reset gomb"
2016. okt. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Tipikus r!bancz
2016. okt. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Jaj istenem,de vártam ezeket a r*b*ncozós válaszokat,mintha ti olyan szentek lennétek :D Kik vagytok ti,hogy mást bíráljatok?


Különben sem erre irányult a kérdés,csak bizonyos IQ-szint alatt az emberek nem képesek kérdést értelmezni és szintén ezekre az emberekre jellemző az ítélkezés.

De szerencsére privátban kaptam pár értelmes választ,amit köszönök :)

2016. okt. 20. 11:46
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

Én 27 évesen se vágyok rá, egyébként meg ha neked jó akkor semmi gond.

A kritikákat meg szard le. Neked kell jó legyen a saját életed ha meg kell változtass. Ennyi


"Tipikus r!bancz"

Fogadjunk szűz vagy mint az olíva olaj.

Kockát kiáltva is mindig azok oltanak akik egy HDD-t nem tudnának bekötni. Pedig több nőm is volt.

2016. okt. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!