Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 eves vagyok es meg nem volt baratom Ki van ilyen helyzetben? Lettekvolna jeloltek de nem akartam jarni veluk Bulizni nem jarok Hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés
2017. jún. 8. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
itt:D
2017. jún. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja, persze.

Ez nem túl jó hely, de azért meg lehet próbálni.

Inkább olvass vissza hasonló kérdéseket, és nézd meg, mi a baj veled.


Ránézésre azt mondanám, hogy nagyon magasak az igényeid, és/vagy taszítóan viselkedsz.

2017. jún. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Túl sokat nem vesztettél, hidd el. Vagy az igényeid túl nagyok, de az is lehet, hogy belül még nem álltál készen egy kapcsolatra, ez pedig tudat alatt befolyásolt. Ismerkedj, legyél nyitott és nem lesz gond, esetleg adj lejjebb az igényeidből. A bulis ismerkedési teóriád meg hülyeség, buliban nem lehet ismerkedni. Max egy estére, de annak megint nem sok értelme van. Mindenesetre drukkolok. :)

16F

2017. jún. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 24 éves fiú vagyok, és nekem sem volt még soha egyetlen egy párkapcsolatom. Sajnos a mai világban nagyon nehéz találni, én már bele dörődtem hogy soha nem lesz senkim. Nem tartóm magam csunyának, sokan mondták jól nézek ki stb. De én már belefáradtam. Ennyi!


Egy 24 éves roma fiú (szűz).

2017. jún. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!