Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még sosem társkeresőztem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még sosem társkeresőztem. Érdemes regisztrálás előtt kamuprofillal szétnézni, hogy mire számíthatok?

Figyelt kérdés
2017. jún. 9. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:

olyan marhaság a kamuprofil...mi értelme?!

én az igazi képeimmel stb vagyok fent. többen is.

sosem értettem a kamuzókat..szétnézel? mit nézel szét? mert tán van vesztenivalód? mi van ha fenn vagy az exed? vagy mitől félnek az ilyen emberek?

Úgy regelj, hogy keresőben mindig csak a keresztneved mutassa sose a teljeset. ennyiből soha senki nem talál meg se emailen, se facebookon sehol.

ha nem tetszik, törlöd magad ennyi!

sosem értettem ezeket a mismásozókat, hogy kamuprofil emg a f/*/szom...

26/F

2017. jún. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne kamuprofilban gondolkozz, hanem az elején ne tölts fel fotókat magadról, és így nézelődj. Én is így csináltam, amíg megismerkedtem az oldallal(a Randivonalról van szó), több, mint 1 hónapig kép nélkül nézelődtem, de már vannak képeim. Ha nincsenek képeid, úgysem fognak rád írni, márpedig amíg csak puhatolózol, ez is a célod. Aztán ha úgy gondolod, hogy mehet a buli, tölts fel képeket, és csapj bele a lecsóba. Már én is belecsaptam:) 34/F
2017. jún. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenki így gondolkodik, akkor mit tudsz megállapítani? Lehet, hogy az is kamuprofil, amit nézel.

Miért nem alap az egyenes úton menni???

2017. jún. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi ertelme a kamuprofilnak, m ki tudod szurni, h kivel akarsz kapcsolatot tartani es kivel nem. Pont ezert jo a netes tarskereso, m nem kell felesleges koroket futni.
2017. jún. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valaszd ki a sportosokat meg a romakat , aztan 500.-nal rajossz, hogy sose fogynak el. Minden napra jut, mas is igy csinalja, valaki 4-et is bevallal egy napra. Csak vegyel sikositot.
2017. jún. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Férfiként készülj fel a legrosszabbra, nőként pedig válogatnod kell csak kiszűrve pár hülyét.


Kamuprofilból van elég már így is, a profilok túlnyomó része így vagy úgy kamuprofil.

2017. jún. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!