Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki szexkapcsolatba kezd, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szexkapcsolatba kezd, az általában tudatja ezt a környezetével vagy inkább szégyelli?

Figyelt kérdés

Ha egy ilyenbe belekezdtek, azt "nagy dobra veritek"? Úgy értem, hogy beszéltek róla az ismerőseiteknek, rokonoknak, családnak, stb., tehát nyíltan elmondjátok, hogy "igen, csak szexelni járok össze valakivel", vagy ezt szégyellni valónak tartjátok, ezért a környezetetek úgy tudja, mintha egy rendes kapcsolatotok lenne? Úgy adjátok elő nekik, mintha egy normális kapcsolatban lennétek, ahol közös jövő-tervezés van, stb.?


A szexkapcsolatot milyen színben érdemes feltüntetni ismerősök, barátok, hozzánk közel állók előtt? Normális, szerelmi kapcsolatként tüntessük fel vagy igenis, fel kell vállani, hogy csak a testiségről szól és ez így mindkét félnek jó? Mi a jó út ilyenkor? Hazudjunk nekik vagy inkább vállaljuk, hogy esetleg megbotránkoznak rajtunk?


Mi a véleményetek erről, ill. aki ilyen cipőben jár(t), hogy cselekszik/cselekedett?



2017. jún. 10. 11:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Minek kéne a szexet a családdal megbeszélni?
2017. jún. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez senkire nem tartozik rajtatok kívül. Én nem közölném senkivel, max. a legjobb barátokkal.
2017. jún. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ha a hozzád közel állók megkérdezik, hogy van-e valakid, ha van, hányadán álltok, jól megvagytok-e, terveztek-e együtt, stb., akkor egy laza szexkapcsolatban lévő férfi/nő erre mit válaszol? Lesütve a szemét, füllent valamit vagy felvállalja, hogy most per pillanat neki erre van szüksége és igen, csak ungibungizni járnak össze? Felvállalni való dolog-e ez vagy inkább szégyellni kell? Erre vagyok kíváncsi.
2017. jún. 10. 12:06
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a családom rákérdezne, én azt mondanám, hogy nincsen senkim, aztán nem firtatnám tovább a témát. Mivel ők teljes mértékben elutasítják ezt az egészet, nem kelteném feleslegesen a konfliktust. A magánéletem - főleg a szexuális életem - csak magamra tartozik. Azt se közlöm senkivel, hogy mikor maszturbálok.
2017. jún. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Költőnő? ***** válasza:
89%
A nincs senkid kérdésre miért lenne pironkodós nem a válasz? Hát hiszen nincs.
2017. jún. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#4 Tehát a szexkapcsolatot úgy tálalnád, mintha szingli lennél? Akkor ebben végülis benne van, hogy szégyellnéd ezt az egészet. Persze, ezt az ember igyekszik "suttyomban" csinálni, meg titkolni minél több ember elől - de mi van akkor, ha valaki a családból, rokonságból meglát, hogy az illetővel vagy éppen(pl. beszálltok az autójába)? Akkor jogosan gondolhatja, hogy valakivel ismerkedsz, randizol, ez pedig generálja a további kérdések garmadáját. Azokra pedig ilyenkor kellemetlen lenne válaszolni:)
2017. jún. 10. 12:25
 7/19 A kérdező kommentje:
#5 De végülis valaki van az életedben, nem? Ha nem is a szó szoros értelmében vett párkapcsolat, de valami "olyasmi"... Valaki, aki kielégíti a testi igényeidet, meg esetleg némi törődést is kapsz tőle. Azért ez már messze nem szingliség. Főleg, hogy az ilyenekből szerelem is szokott szövődni.
2017. jún. 10. 12:27
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem szégyellem, de mivel arról sem beszélek másokkal, hogy ha kapcsolatban vagyok, milyen a szex, akkor olyan esetben minek hoznám fel, ha kizárólag csak szexről lenne szó. Ha látnának beszállni egy kocsiba, akkor azt mondanám, hogy egy ismerősöm, amivel nem hazudok. Szerintem felesleges ezt így túllihegned. Attól nem vagy rossz ember, hogy vannak titkaid. Nem kell mindent mások orrára kötni.
2017. jún. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#8 Az ilyen laza kapcsolatoknak az az átka, hogy titkolózni, bujdosni kell, információt elhallgatni, akkor is, ha két teljesen független ember járogat össze. A normális, hétköznapi kapcsolatoknál ilyen nincs, fel lehet vállalni, sőt, ha szerelmes az ember, még világgá is szeretné kürtölni, bár ezt embere válogatja.


Tehát a lényeg az, hogy a szexkapcsolatot folytató ember tulajdonképpen szingli? Vannak benne bizonyos extrák, de alapvetően egyedülálló?

2017. jún. 10. 12:41
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha azt beszélik meg a partnerével, hogy kizárólag szexelnek, ismerkedhetnek másokkal stb, akkor igen, szingli.
2017. jún. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!