Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Belemenjek így egy szexkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek így egy szexkapcsolatba? 20L

Figyelt kérdés
Beszélgettünk már a jövőről, 2-3 éven belül már feleséget, gyerekeket, házat tervez. Nem mentem bele még ebbe a szexkapcsolatba, de ő egyértelművé tette, hogy nem monogám típusú, ezért nem akar kapcsolatot, sőt fél a kapcsolattól, megijed tőle. Sokszor leírja, hogy mire vágyik, és az bizony egy kapcsolat, mégis fél tőle. Hagyjam, hogy ne hívjuk kapcsolatnak az elején, de majd úgyis rájön, hogy már 30-hoz közeledik, és egy normális család, de legalább barátnő az, ami kell neki? Kiélni már kiélte magát. Szerintetek még így is kizárt, hogy ebből nem csak szex lesz? Sokat beszélgetünk, és mi tagadás kezdek beleesni. Még így is kizárt, hogy átalakul a kapcsolat és megszelidítem?
2016. ápr. 13. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha el tudod fogadni, hogy csak szex lesz és semmi más, menj. Különben ne, vagy pár hónap múlva itt fogsz sírni, hogy szerelmes vagy, de a pasinak csak szexre kellesz.. És nem, előtted valószínűleg sokan próbálták "megszelídíteni"; ahogy nekik sem ment, neked sem fog. Törődj bele.
2016. ápr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ne..ha többet akarsz ne.
2016. ápr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
A legtöbb nő szinte perverz kéjjel szeret szenvedni, úgy lelkileg, mint testileg, tehát vágj bele, akkor lesz miről panaszkodnod és tök jó lesz!
2016. ápr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne menj bele te ostoba gyökér! Mire neveltek téged a szüleid?
2016. ápr. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Semmi értelme.

"egyértelművé tette, hogy nem monogám típusú, ezért nem akar kapcsolatot"


Ne akard megváltoztatni, úgysem fog sikerülni. Csak magadat fogod becsapni.

2016. ápr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Asszem minden nőnek át kell esnie az un. miattam-majd-megváltozik korszakon, hogy megértse, ilyen nincs.
2016. ápr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
menj bele, mert már rég kárörvendtem egy nagyot. :D
2016. ápr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne menj bele!!hasonlo miatt szenvedek most

Kerlek ne...nagyon rossz erzes mikor az onbizalmad 0 mert ugyerzed hogy csak szexre vagy jo semmi masra.

Es te szereted,de o nem viszonozza..utana nezheted hogy pont massal milyen jol meg lesz,te viszont csak szexre kellettel neki..nem lenne jo hidd el

Hagyd a francba es keress olyat aki nem csak azt akarja :)

2016. máj. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
54%

EZ a kérdőív kicsit felbosszantott.


NEM IGAZ HOGY A FÉRFIAKAT NEMLEHET BEFOLYÁSOLNI!

Egy nő nagyon is megtéríthet bennünket, de nem avval ha szétteszi a lábát vagy szexkapcsolatot nyújt! Ha logikus oldalát nézzük bármelyik qurva szétteheti a lábát ha arra van szükség.

Egy rövid példának én rossz társaságba keveredtem, nekem kábítószer függőségem volt pár évvel ezelőtt, az okozott örömöt az idióta haverok a füvezes a vedeles.

Nem érdekelt semmi tudtam hogy a szüleim kinyirnak ha ez kifog majd derülni, de megismerkedtem egy jofej csajjal (volt barátnőmmel) akibe beleszerettem hogy az egész életemet csak vele akartam leelni tovább nem kellett, nem tudta milyen életmódot folytatok, de mikor meg is tudta nem mondott le rólam, rámszált elvonóztatni akart de ő vegette mindennel felhagytam mert tudtam hogy nem helyes. Sok mindent köszönhetek neki! 2 évet voltunk együtt fél évig nem feküdtünk le, de mégsem aggasztott ez a kérdés mert éreztem hogy ő a mindenem nélküle senkisem lennék.

De megunt mégis engem, tavaly ilyenkor elhagyott egy masikert! Azzal az indokkal hogy mást is megprobaljon az életben, de ő az én feleségem akar lenni, és nekem akar csak gyereket szülni, senki mást nemtudna így szeretni, még fiatalok vagyunk! Féléve szüntelen írkal, visszaakar jönni hozzám élete legnagyobb hibája volt elhagyni akit szeret, a nyáron egyszer kétszer elmentem vele de már semmi volt olyan mint azelőtt minden megváltozott.

Azóta depressziós vagyok mert más nők nem érdekelnek, de tudom hogy őt Szeretem/szerettem, de undorodom attól hogy valaki más dugta a szerelmemet. Ha valaki emlékeztet vagy b*szogat evvel annyira érzékien érint hogy helyben szétvernem...

De soha nem estem többet vissza a drogra, mert azt a korszakot lezartam egyszer megegyszer nemtudnam akár milyen is egy éve már.


Azt érzem hogy örökre elvagyok veszve, az a nő akivel elterveztem mindent nemfog velem családot alapítani arra nincs példa, nemkell más senki, nemtudok bulizni, nemnagyon megyek sehova mostanában, mindenben és mindenkiben őtet keresném de ne ő legyen az! Van sok barátom de nekik nagyon jól megy soruk,a dicsekvesre nemvagyok kíváncsi panaszkodni meg nem akarok! Ezért nemmegyek sehova... Szerencsétlensegben is volt részem nyáron talán az viselhetett meg ennyire.

Most kedd délután itt írom le a szívembajat a GYIKon vadidegeneknek de qurva jolesett ezt leirni részben megkönnyebbülés!


SZÓVAL NEMCSAK A FÉRFIAKKAL VAN A PROBLÉMA AHOGY AZT ÁLLÍTJÁK, A NŐKNEK JÖN EGY BOGÁR A FEJÜKBE ÉS TELJESEN KIÜTNEK A RINGBŐL!


-ebből azt ajánlom senki se kezdjen fiatalon komoly kapcsolatba mert életetek hátra lévő részét b**zhatjátok'! #19F

2016. okt. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

..."de undorodom attól hogy valaki más d.ta a szerelmemet.".

És Te d.tál azóta? mert akkor 1-1 az állás.

2016. okt. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!