Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek ma már nem is érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek ma már nem is érdemes bókolni, mert úgyis hátsó szándékot sejtenek mögötte?

Figyelt kérdés

Hiába mondom én úgy azt a bókot, hogy teljesen komolyan gondolom - a korábban az adott nőnél próbálkozó férfiak is elő tudták úgy adni, hogy őszintének tűnjenek, aztán átverték a nőt. Emiatt a valóban tisztességes, őszintén bókoló férfiak hátrányba kerültek, sőt, bókolással, a külső dicséretével már alapból elvághatja magát a pasi a nőnél. A nő gondolhatja, hogy "nana, tudom én, mire megy ki a játék, megégettem már így magam, nem veszem be többet ezt a maszlagot".


Mindezek miatt a bók jelentőségét vesztette napjainkra. Talán ennek is beutdható, hogy rengeteg az önbizalomhiányos nő, aki sosem képes magát szépnek látni. A férfiak számára eggyel kevesebb módszer kínálkozik a női szívek meghódítására. Hiába jön tőlem a bók őszintén, az őszinteséget hihetően megjátszó férfiak rendesen lerombolták az esélyeimet.


Mit gondoltok, nem veszített ezzel a világ egy nagyon szép dolgot? Már nem járható út, ha a nekünk tetsző ember külsejét megdícsérjük? Akár még rossz színben is feltüntethetjük magunkat ezt alkalmazva?



2017. jún. 10. 12:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
csak a lelkibeteg nőknek okoz ez gondot. nekem nyugodtan lehet bókolni, örülök neki. Keress egy egészséges nőt!
2017. jún. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%

Nem a bókokkal van a gond, hanem az összeesküvés-elméletre hajlamos hölgyikék gondolnak bele sokszor mindenfélét.

Vannak nők, akiknek nagyon jólesik az ilyesmi, és vannak, akikből előjön erre az agresszív állat. Merthogy ilyen is van.

Szabályosan kikérik maguknak, ha egy férfi mer mondani valamit a külsejükre. Akkor jön az, hogy szexista, stbstbstb.

Inkább ezek azok, amiért leszoknak a férfiak a bókolásról, ezek az ilyen furaagyú nőszerű egyedek, akik még nem helyezték el magukat a társadalomban sehová.

2017. jún. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
15%
A nők elsősorban a nagyon jó férfiaktól kívánják a bókot, minden más kedvességhez hasonlóan. A többi férfi esetében számukra minden ilyen gesztus inkább visszatetsző, mivel úgy gondolják, csak azért igyekeznek, hogy ezzel megfektessék őket.
2017. jún. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Persze, hát itt is nyilván a nők a hibásak, egyértelmű. Csak az a baj, hogy itt nem lehet nyerni.

Ha valaki kedvesen fogadja a bókokat, de nem akar semmit a csávótól, akkor később ő a ri_banc, mert minek húzza a szegény szerencsétlen csávó agyát. Meg csak az egoját növeli, figyelemre éhes pitsa, stb-stb.

2017. jún. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%

Ha bókolsz az a baaaj, ha nem bókolsz az a baaaj.


Normális nő elfogadja a bókot, tudja hova tenni, de ennek ellenére nem szabad túlzásba vinni, mert még a legnormálisabb is el tud szállni.


Az összeesküvés elméletekben általában az agymosott feminácik, vagy az ő általuk éppen agymosás folyamatában lévő nők ragadnak meg.

Lehet lepontozni említett retkek :)

2017. jún. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Én csak az ilyen ronda, kövér igénytelen pasasoktól nem tudom elviselni, ha bókolgatnak. Mégis mit képzelnek az ilyenek? Hogy majd azt mondom, hogy jajj, de édes vagy, nem volna kedved este feljönni hozzám? Inkább először foglálkoznanak a saját külsejükkel.
2017. jún. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

Ez úgy van, ha jóképű vagy, akkor bókolhatsz bárkinek bármit, örülni fognak neki.


Ha meg ronda, ragyás képű, túlsúlyos, rosszul öltözött, stb, vagy, akkor inkább ne bókolj, vagy csak nagyon óvatosan, m az lesz, h jééézus, ez mit akar? Mert abba belegondolni is rossz, h egy ronda valaki felfigyelt rám és titokban csorgatja a nyálát meg fantáziálgat.

az előbbi pasinál meg ez izgalmas gondolat.


Hát így működik ez.

2017. jún. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Még valami: úgy tanítottak, h illik megköszönni, ha valaki bókol. A rondának is, a szépnek is. Senkivel nem vagyok tiszteletlen.


CSak épp más érzelmeket vált ki a két bók.

2017. jún. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Sunshinedoll ***** válasza:
72%

Hát figyelj, miért ne sejtenénk hátsó szándékot?

Más pasiknak szoktatok bókolni?

Abban a pillanatban, hogy elkezdtek a férfiaknak is bókolni, majd akkor nem sejtek mögötte lefektetési szándékot.

2017. jún. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
A könnyebb érthetőség kedvéért vetítsük ki ezt egy munkahelyre. Ha független, magas, jó kiállású, szimpatikus főnökként megdicséred a női alkalmazott külsejét, az bóknak számít. Ha ugyanezt pocakos, izzadságszagú, ráadásul nős főnökként teszed, az már a szexuális zaklatás kategória.
2017. jún. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!