Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha van 4 millió félretett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van 4 millió félretett pénzem 31 éves férfiként, akkor érdemes-e hitelre lakást venni, vagy varrassam fel az arcomat (pár hónapja sikeres voltam a nőknél, most már a kutya nem néz rám), hogy újra tettszem a nőknek?

Figyelt kérdés
2017. máj. 1. 19:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Ez mekkora kretén. :DDDD
2017. máj. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Inkább add nekem. Mindketten jobban járunk.
2017. máj. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Esetleg vehetsz egy kutyát és beidomíttatod, hogy mindig téged nézzen.
2017. máj. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Miért? Felvarratod az arcod, akkor körbe nyalnak a kutyák? Akkor hajrá.
2017. máj. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
És az arcodra van írva, hogy túl vagy a 31. születésnapodon?
2017. máj. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
31 évesen még nincs saját lakásod? Mondjuk amilyen értelmi szinten állhatsz,ez meg sem lep :)
2017. máj. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
Nekem is van tízmillió félretett pénzem, itt van a szekrényben, a tízmillió pengő, de valahogy nem akarják elfogadni...
2017. máj. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szerintem minden 2. nak nincs ennyi évesen saját (hitelmentes) lakása.
2017. máj. 1. 20:08
 9/15 anonim ***** válasza:

#8


Neked sem lesz.

2017. máj. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
5%

Nem tudom miért kell lekreténezni minden kérdezőt. Bár azt én sem értem, hogy pár hónapja sem voltál fiatalabb, szóval nem értem miért voltál akkor sikeres, most meg a kutya sem néz rád. Egy férfinak nem 31 évesen van az a kor amikor már aggódnia kell a külseje miatt, azok a nők. A férfiaknak inkább 40-45 éves koruk körül kezdenek már előnytelenebbek lenni külsőre, ez genetika, a nők hamarabb öregszenek, ráncosodnak egy olyan 10 évvel.

Mindazon által a külső és az egzisztencia egyaránt fontos a nőknél, méghozzá mindkettő. Szóval hiába nézel ki jól ha nincs abszolút semmid, akkor hátrányban leszel. Fordítva is ez van, tehát hiába vagy akár gazdag is, ha nem nézel ki jól, akkor normális kapcsolatod nem lesz csak a pénzedre fognak utazni a prostik.

Nézz utána milyen lehetőségeid vannak plasztikai műtétre és mennyiért. Már számítógéppel modellezni is tudják az arcod milyen leszel műtét után, tehát már nem olyan lutri mint régen. Próbáld meg beosztani ezt a 4 millió forintod, hogy azért jusson mindenre. De annak sem ártana utána nézni, hogy tudnál több pénzt keresni, hiszen az fontosabb a hitelképesség szempontjából, mint az hogy mennyi kp.-d van.

2017. máj. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!