Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha mackós pasi vagyok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mackós pasi vagyok, de csinos barátnőt szeretnék, akkor le kell fogynom és ki kell gyúrnom magam?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy sok nő a mackós pasikat szereti, de megmondom őszintén nem ezt veszem észre. A társkeresőkön is csak a molett lányok írnak/lájkolnak vissza, a csinosak nem. Azt is mondták közeli ismerőseim, rokonaim akiktől kérdeztem, hogy miért csak a túlsúlyos nők reagálnak rám, mondták, hogyha elvárom egy csajtól, hogy csinos legyen, akkor nekem is dolgoznom kell a testemen. Ez igaz? Akkor a mackós pasi csak a molett lányoknak kell? Ha tényleg egy vékony, csinos lányt akarok (nem tudok vonzódni egy kicsit is telt vagy túlsúlyos nőhöz), akkor bizony nekem is le kell fogynom és szálkásítanom kell és edzsőterembe kell járnom?
2017. jún. 10. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Van esetleg valami problémád azzal,ha egészségesebb,fittebb leszel,sportosabb megjelenésű?Mit kell ezen annyit agyalni.

Vegyél egy kondibérletet és diétázz.Aztán ha úgy sem ragadnak majd rád a "csinos,vékony" lányok,akkor is jobban fogsz festeni és esetleg nagyobb lesz az önbizalmad.

2017. jún. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártana. Azt nyújtsd, amit elvársz. Te dagadtan ne akarj 45 kilós barátnőt. Szóval igen, fogyj le.
2017. jún. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Több esélyed lesz, ha lefogysz, ez biztos. Bár van olyan eset, amikor egy vékony nőnek pont a kövér pasik jönnek be valamiért, de azért általában nem ez a jellemző. Illetve leginkább hosszú házasságokban van az, hogy a párok már elfogadják egymást akkor is, ha egyikük-másikuk az évek során leereszt és elhízik.


Pl. a szüleim úgy ismerték meg egymást, hogy egyikük sem volt túlsúlyos, aztán teltek az évek, apám alkatilag nem hízékony (és úgy néz ki, a tesóm és én is őt örököltük ebből a szempontból), szóval ő nem lett kövér, anyám viszont nem olyan szerencsés alkat, és ő mostanra jóval pufókabb, mint az esküvői fotókon. Mondjuk képes rá, hogy újból csinos legyen, egyszer már megcsinálta, csak a korral ő is lassul, összeszedett pár betegséget, nincs annyi energiája, mint fiatalon, szóval nehezebben tud leadni a túlsúlyából. Azért próbálkozik, az egészsége miatt.


Igazából neked sem a nők miatt kellene odafigyelned, hanem az egészséged miatt. Neked lesz rossz hosszú távon a kövérség, te fogsz nehezebben lélegezni, nehezebben mozogni... stb.

2017. jún. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom ezen mit nehéz felfogni?
2017. jún. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a csajon nem tudod elviselni a zsírt, akkor magadon hogy a fenébe tűröd meg?


Mars szenvedni! Muhahaha!

2017. jún. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!