Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz/tartósan egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz/tartósan egyedülálló pasik! Ti nem szoktatok depresszióba esni, ha ilyen zenéket hallgattok?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=5JxgDJvqGmM

5-ből 3 videoklipben szinte mindig ilyen álomszép szerelmes pár van és qrvára depissé válok egy pillanat alatt, ha belegondolok abba, hogy ha a fejemet egy férfias testre pakolnák, akkor én is átélhetném ezeket a gyönyörű pillanatokat, ehelyett egy mélynövésű, feminin csontozatú kis nyikhaj gyík vagyok és a gép előtt kell csorgatnom a nyálamat más boldogságára és kínoznom a lelkemet, ha jó zenét akarok hallgatni. És tényleg az a vicc, hogy jóképű vagyok, csak a hobbit szüleimtől olyan sz*r géneket örököltem, ami miatt egy ilyen csaj simán keresztülnézne rajtam, nemhogy el tudnék vele menni egy ilyen romantikus álomnyaralásra.



2017. ápr. 23. 16:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Milyen válaszokat vársz?
2017. ápr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Nem hallgatok ilyen zenét. A klipp meg reklámfogás csak,

azzal jobban el lehet adni a zenét (már egy jól sikerült

klippel).


Egyébként sem érdekelnek mások, én boldog vagyok így, ahogy

vagyok, nem az fog meghatározni, hogy egy videoklippben

mit lehet látni....

2017. ápr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Valószínű azért szomorodsz el mert a film eszedbe juttatja azt hogy te is élhetnél ugyanilyen kapcsolatban. Hogy depis leszek-e? Film hatására nem szoktam, de amikor valóságban történt velem hasonló randi egy-egy csodaszép lánnyal, akkor előfordult hogy nagyon elszomorodtam. Mert eszembe jutott az hogy kamasz éveim is telhettek volna így. Csak akkor diktatúra volt és annak meg voltak áldozatai, mármint a szüleimet tekintve, ami hatással volt a kapcsolataimra is.
2017. ápr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
Akkor te igazából a kliptől vagy ki, nem a zenétől :). Sajnos én sem ismerem a siker receptjét, de egy dolgot mindenképpen tudok javasolni, ami nagy általánosságban segít abban, hogy jobb legyen a közérzeted, ez pedig az aktivitás. Nem csak fizikai aktivitásra gondolok, fejben is érdemes trenírozni magad. Meg pl. ne ess bele olyanokba, hogy ha a szüleid eltartanak, akkor szarsz a pénzkeresésre. És az sem ártalmas, ha a nőkön kívül más is foglalkoztat, ne adj isten, még szakértőjévé is válsz a témának. Nagyjából annyiról van szó, hogy próbálj meg életet építeni nők nélkül és ebbe a felépített birodalomba már kicsit könnyebb a csajokat beinvitálni. Ha jól csinálod, nem is igazán fog érdekelni, hogy van-e nőd vagy nincs, ha van, akkor az hab a tortán, de nélküle is korrektül érzed magad.
2017. ápr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Nyilvan a magasabb lanyos nem akarnak alacsonyabb fiuval jarni, de vannak cuki alacsony csajok, akik egy 180 centist allva leszophatnanak.

Nekik tuti bejonnél, foleg ha helyes vagy.

Hany centi vagy?

En ismerek nagyon jo noket, akik kb 150 centik, jo testuk van stb.

Es ismertem mar szerelmespart, akik mindketten alacsonyak voltak, es nagyon cukik voltak egyutt

2017. ápr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

#5: "Hany centi vagy?"

169 vagyok.

2017. ápr. 23. 16:24
 7/22 BlackSword ***** válasza:
71%

Amíg ilyen nyálas sz@r hallgatsz és kifogásokat keresel addig sose lesz csajod...


Kezdetnek kezdjél sportolni valamit, mondjuk küzdősport, harcművészet, kézilabda...


Aztán legyél már egy tökös férfi, nem ilyen punczi, mint most...

2017. ápr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
Tény, nem vagy óriás, de azt most megmondom, hogy ha nem jön össze nő, akkor az alapvetően nem a magasságod miatt van. Tényleg rengeteg szép 150-160 centis csaj szaladgál mindenfelé. Ők konkrétan hülyén néznek ki egy magas pasi mellett, ha engem kérdezel.
2017. ápr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem. Néha van ilyen romantikus hangulatom, akkor pár számot meghallgatok és kész.
2017. ápr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
11%

"jóképű vagyok, csak a hobbit szüleimtől olyan sz*r géneket örököltem..."


Ha nem lenne párom, én már látatlanban is járnék veled a dumád miatt. :DD

Ne izgulj, előbb-utóbb neked is részed lesz benne. :)

2017. ápr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!