Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Miért baj az ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Miért baj az ha egy egyedülálló férfi néha elmegy prostihoz?

Figyelt kérdés
A prosti örül ha sok vendége van, nem tesz vele rosszat.

2017. jún. 11. 14:12
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
67%
Ha ez nálad kérdés, akkor nagy gondok vannak az értékrendedben.
2017. jún. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
65%

Lesz..rom, nem érdekel más magánélete, a sajátommal foglalkozom.


Ennek a kérdésnek mi értelme van? Mi volt a célod ezzel, kérdező?

2017. jún. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
41%
mert annyira ösztönlény, hogy nem tud magának megálljt parancsolni. + ha ebben a dologban is a könnyebb utat választja, akkor az élet más területén is.
2017. jún. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
57%
Felőlem csinálhatja bárki, nem ítélem el, csak én nem állok össze vele. Vannak normális férfiak is, inkább velük foglalkozom. Egy prosti undorító, akármilyen igénytelen, gáz pasival lefekszik, ráadásul sokkal. A gondolat hogy a párom farka egy ilyen nőben volt hányingert kelt bennem és elmúlik minden vonzalom. Meg azért egy valamire való férfi enélkül is talál nőt dugásra, aki prostira szorul az vagy nagyon ronda és/vagy egy hatalmas lúzer.
2017. jún. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
60%

Az a férfi, akinek prostira van szüksége, nem engem keres.


Én sem fekszek össze valakivel csak azért, mert dughatnékom van, és ezt elvárom a leendő páromtól is.

2017. jún. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
62%
Ez csak az én véleményem, nem tudok más nevében beszélni, de számomra gusztustalan a gondolat, hogy gyakorlatilag pénzért akarja valaki használni egy, másik hús-vér ember testét.
2017. jún. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A legrosszabb ***** válasza:
54%
#3: Talán a nők tudnak? Egyik párkapcsolatból ugranak a másikba, de ha épp egyedülálló életmódra vannak kényszeredve, akkor is mindig akad egy-egy farok, amibe belecsücsülnek. Valaki mindig dugja az egyedülálló csajokat (általában egy házas pasas), mert két hétig nem bírják ki kufirc nélkül. Talán ez jobb, mint havonta eljárni egyszer-egyszer egy hivatásoshoz?
2017. jún. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
50%

Azért nem minden prosti fekszik le igénytelen pasikkal.

Megértek sok pasit ,hogy ink prostihoz megy.

Sztm mindenkinek a saját maganélete.

Akinek nem fér bele az értékrendjébe ,hogy a pasi prostizott az elkerüli az ilyet.

N25

2017. jún. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem ezzel nincs baj. Mármint, engem nem zavarna, ha tudnám a férjemről, hogy volt prostinál még mielőtt megismert engem. Én is néha rendelek kaját, amikor nincs alkalmam főzni magamnak. Nekem ez kb ugyanaz a szint- a nő önszántából kínál egy szolgáltatást, amire a pasinak igénye van, teljesen korrekt módon üzleti alapon megoldják a kettőt. Az igényes prostik meg amúgy gyakrabban mennek szűrővizsgálatokra, mint egy átlagos ember, szóval mondhatni nagyobb biztonságban van, mintha lekapná a srácot valami olcsó ribi a diszkó vécéjében. Én ebben semmi rosszat nem látok.


24/N

2017. jún. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
48%
Van abban igazság, amit a #7-es ír. :O
2017. jún. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!