Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért látom azt, hogy a környezetemben minden nő foglalt, de sok férfi ismerősöm egyedülálló?

Figyelt kérdés

Ha a társadalomban fele-fele arányban oszlanak meg, akkor hol vannak azok az egyedülálló nők, akik elvileg ugyanannyian vannak, mint ahány egyedülálló férfi?


24 éves vagyok, ismerőseim többsége e körüli korosztályban van. A nők mind foglaltak, a férfiak közül sok az egyedülálló. Keresnék nőt magamnak, de tényleg mindnek van pasija. Pedig még jó pasinak is tartanak, sok foglalt nő szemet vet rám, de foglaltakra nem hajtok rá. Szórakozóhelyekre nem nagyon járok, szerintem aki ott keres magának idegen pasit, azt nem lehet komolyan venni.



2017. jún. 3. 13:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

"ismerőseim többsége e körüli korosztályban van"

Ez az ok. A 24 éves nőkért versenyben vannak a 30-40 évesek is.

2017. jún. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tehát ezt a különbséget a 30 fölötti nők egyenlítik ki, 30-40 évesen több az egyedülálló nő mint az egyedülálló férfi?
2017. jún. 3. 14:01
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Kétlem. Miért lenne több? Én ismerek bőven szingli húszas lányokat.
2017. jún. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A "húszas" elég tág fogalom. 20 éves koromban a kortársaim között tényleg sok volt a szingli lány. De most 24 éves korukra mindnek tartós kapcsolata van.
2017. jún. 3. 14:07
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Több pasit ismersz, mint nőt.
2017. jún. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ez igaz!
2017. jún. 3. 14:15
 7/14 anonim ***** válasza:

társkereső piacon nagyobb a kereslet a nőkre mint a férfiakra.


Ha tetszik valakinek, ha nem.. ez akkor is így van!

2017. jún. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Negyven éves nő vagyok. Én rengeteg szingli (elvált vagy hosszú kapcsolat után szakított) nőt ismerek. Gondolom, a korban hozzánk illő, negyvenes férfiak ápolgatják a harmincas nőket, a harmincas férfiak cserében a huszonéveseket. Ez van.
2017. jún. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
itt vagyok én: 25 évesen szingli nő(nem azért írtam, mert ismerkedni szeretnék, csak, hogy van ilyen is és ne aggódj). Meg van 2 barátnőm is, akik ugyanennyi idősek és jelenleg nincs senkijük.
2017. jún. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon sok szingli nőt ismerek ebben a korosztályban. A környezetedben keresd a hibát.
2017. jún. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!