Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem interneten, akkor hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem interneten, akkor hol ismerkedtek/ hol találtok normális komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Az internetes ismerkedés nálam kizárva, évekig voltam fent különböző oldalakon, nem nekem való. Szórakozóhelyen csak le akarnak fektetni, különben sem valami ideális a zaj, meg az véralkohol szint miatt. Jelenleg nincs az ismeretségi körömben facér hozzám illő férfi, de szeretnék végre egy társat találni, mivel már csak ez hiányzik az életemből (szerencsére). Van hobbim, de mind magányos elfoglaltság, pedig az tűnne a megfelelő megoldásnak, ha olyan szabadidős tevékenységre mennék, ahol hasonszőrű emberek vannak, de ami tényleg érdekel, az vagy otthoni hobbi(illusztrálok), vagy olyan amire vagy párok, vagy nők járnak(társastánc).Túrázni utálok.


Ti hol ismerkedtek? Vagy hol találkoztatok a párotokkal? Sokat járok el egyedül is sétálni a városba, rendezvényekre stb. de az embert nem szólítják le az utcán sajnos.


2017. jún. 12. 16:07
1 2
 1/13 Diavolino44 ***** válasza:

Soha nem ertem, mi az, hogy nem neked valo, + evekig fent voltal? Valamit nagyon rosszul csinalsz.

Vagy nagyon valogatsz, vagy fizikalig nagyon nem vagy vonzo.

2017. jún. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Akárhol, erre nincs bevált recept.
2017. jún. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Azért nem nekem való, mert nálam az összhatás a fontos és egy kép és néhány levél alapján senki sem lesz vonzó vagy érdekes. Akikkel meg találkoztam szinte mind nagy csalódás volt, mert kiderült hogy kamuzott, vagy szimplán idióta volt, vagy csak totál nem jöttünk be egymásnak, tehát nem nekem való, és nem azért, mert rossz társkeresési forma, hanem mert mert nem tudok rajta mi alapján szelektálni, egyszóval nem nekem való.Internetről sosem volt hosszú távú kapcsolatom.


Szerencsére nem vagyok ronda, hála a genetikának (köszi anyu és apu).Bulikban elég sokan bepróbálkoznak, csak sajna ezek mind a dug@sra mennének ki, ha hajlandó lennék rá.

2017. jún. 12. 16:26
 4/13 anonim ***** válasza:
Te most tényleg arra vágysz, hogy idegen ember odamenjen hozzád és leszólítson? Senkinél nem vagy több és ahogy erre így vágysz, valószínünek tartom, hogy te sem mennél oda senkihez sem csak úgy. Nőként írom, ha nincs kapcsolatod, azért ne mást okolj, ne várd a csodát, nem fog jönni hidd el. Igenis aktívan kell tenni nem pedig szemezni. Nem esik le ennyiből senkinek sem hogy szabad a pálya.
2017. jún. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Pedig valahol el kell kezdeni, ha nem eloben akkor neten vagy tenyleg menj el tancolni,sportolni akarmi
2017. jún. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én múltkor beültem egyedül egy limonádéra, azonnal meg akartak hívni. Csak sajnos épp a barátomat vártam, pedig szimpatikus volt a fickó...


Amúgy mindenkit hobbi, közösség, vagy a mostanit munka kapcsán ismertem meg.

N

2017. jún. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én, egy villamos megállóban találtam meg a párom.
2017. jún. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én meg vittem a kislányom oviba ezelőtt 2 évvel, ott találkoztunk.

Ismerkedni bárhol lehet, de ha otthon ülsz egyedül, úgy nem fog menni.

Mozdulj ki, ne otthon ülj.

Attól mert valaki meg akar dugni, nem azt jelenti, hogy komolyabbra nem fordulhat.

Párom iszonyúan gerjedt a fenekemre, kimondottan dugni akart.Én is.Második randin megesett a nagy eset, azóta is együtt élünk, kezdettől nem bírtunk ki egymás nélkül egy napot sem.

Ekkor voltam 30 éves.Mit gondolsz mit hittem egy 5 éves gyerekkel?Mindent, csak nem pozitívat.

Hiába voltam csinos meg szép, ha esélyt sem adtam senkinek, mondván csak dugni akar.Azt akar?Én is!

Szóval, nyomás emberek közé! :)

2017. jún. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ha mindenkiben csak a rosszat látod, akkor lehetsz te bárhol, nem fogsz kelleni senkinek!


#1 én is évek óta vagyok társkeresőn.. ennyi "beteg" nőt még nem láttam mint odafönt!

2017. jún. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Diavolino44 ***** válasza:

#9 Azert van ennyi beteg no mert, megtehetik, megkapja a napi 20, de szep vagy, de szimpatikus szivesen megismernelek uzenetet, persze ugy erzi, o ott a hercegno.

Nezd meg itt van a kerdezo, aki sorokon keresztul panaszkodik, mennyi ferfiben latott kivetni valot, de o nem valogat. :D


Kedves kerdezo, van az a szint akit leszolitanak. Az exeim is ilyen csajok voltak, mert en szolitottam le oket. ;)

Attol, hogy valaki az utcan szolit le vagy tarsastancon, attol fuggetlenul, meg lehet, hogy csak dugni akar, tudom mert leginkabb nekem is ez a celom, s te atyaeg mennyi "hot pussy" jar tarsastancra, nehez valogassak, ugy oszinten. Salsa Forever!! ;)

2017. jún. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!