Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire normális, hogy félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy félek egy komoly kapcsolattól?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki, hogy össze fogunk jönni egy sráccal, de most elbizonytalanodtam... Mivel még soha nem volt normális párkapcsolatom.


Sokat randizok, de akik tetszeni szoktak, azok mindig csak szexet akarnak, én meg néha belementem a dologba, jobb híján. Az egyik két évig tartott, meg volt két 2-3 hónapos, de lényegében arról szólt a dolog, hogy nagyon működött a kémia, személyiségre viszont semmi közös volt bennünk.


És bár vágynék arra, hogy valaki szeressen, törődjön velem, de ugyanakkor meg félek, hogy megbántanám a srácot... Mivel elég vad típus vagyok, és sokan is próbálkoznak nálam, és egyáltalán nem vagyok romantikus, ráadásul szükségem van arra, hogy sokat legyek egyedül, amit a legtöbben nem értenek meg. Nem szeretnék házasodni meg gyerekeket sem. Egyszerűen nem érzem magamat elég társas lénynek ehhez.


Szerintetek mit kellene tennem?


20L


2016. nov. 7. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyrészről azt, hogy 20 éves korodban nem érettél meg arra, hogy eldöntsd, hogy akarsz-e gyereket, vagy sem. Másrészről szerintem egy próbát megér. Ha tényleg társ leszel mellette, akkor teljesen elfogadható, hogy szeretnél magán teret is. Viszont ha alapból úgy indulsz ki belőle, hogy ez szar lesz, akkor szar is lesz, szóval ne így indulj ki. Sok sikert :)
2016. nov. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az írásod sok mindent elárul. :)

Először is azt javasolom, hogy gondolkozzál el azon hogy mire is van szükséged, mi az ami érdekel, mi az amit nyújtani tudsz, ennek megfelelően kell partnert is választani. Jó dolog ha 2 ember között működik a kémia, de ha nem vagytok kíváncsiak egymásra az ágyon kívül akkor az csak szimpla testedzés, ha ezt megtöltöd tartalommal,no akkor beszélünk párkapcsolatról. Nem feltétlen kell "közös pont" egy jó kapcsolathoz, a lényeg az, hogy fel tudjad kelteni a partner figyelmét a mondanivalóddal,az egyéniségeddel, ha egymásra néztek ne az unalom szó jusson eszetekbe. Ha úgy érzed, hogy a sráccal nem passzolsz össze, nem tudja felkelteni az érdeklődésedet akkor ne raboljátok egymás idejét, köszönj el tőle minél hamarabb (tiszteld meg annyival, hogy emberszámba veszed), így nem fogod megbántani. Legyél egyenes, ne hitegesd, mert ha még esélyt sem akarsz neki adni akkor tuti sértődés lesz belőle.

Fiatal vagy még, az ego meghatározza a gondolkodásodat, de idővel rájössz arra, hogy egy társas kapcsolat bizony áldozatokkal és lemondásokkal is jár, és idővel elfogadod azt, hogy a sikerért tennie is kell és ehhez lehet hogy változtatnod kell.

2016. nov. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!