Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes társkeresőre milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkeresőre milyen bemutatkozást írnátok?

Figyelt kérdés
30 feletti nő
2017. jún. 12. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:

A legjobban azokat a bemutatkozókat szeretem, amikből kiderül valami az illetőről, arról, hogy mit szeret csinálni (szeret e kimozdulni, szereti e a tarmészetet, vagy inkább a várost, kultúra, vagy bármi?). A jó bemutatkozóban ez nem egy sablonos felsorolás, hanem egy pár soros leírás, pár érdekes gondolattal.


Másrészt, szeretem, ha a valami olyat ír, amihez lehet kapcsolódni, ami miatt megszólíthatom. Aki csak felsorolja, hogy szeretem/nem szeretem azt nehéz megszólítani.


30 feletti férfi

2017. jún. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ami jellemző rád. Hasznos, ha vannak saját gondolataid, mert mindenki szeret jó filmeket nézni, vagy a barátaival lenni.

Kiemelheted, hogy számodra mi a fontos az életben, karrier, család vagy inkább a világ körbe utazása.

Kerüld a negatív megnyilvánulásokat. Biztos vagy olyan jó nő, hogy mindenki megfektetne, de ne told az arcukba, hogy neked nincs szükséged az ezer egyediek ilyen ajánlatra.

Ne legyél hercegnő, ne legyél olyan, akiről süt, hogy férjet akar, és legyen valami amire rá lehet kérdezni, és nem olyan sablonosan, hogy mi a kedvenc könyved.

2017. jún. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Tök mindegy napi 30-40üzenetet úgyis kapsz
2017. jún. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Így van, az sabonos felsorolás, hogy "szeretem a filmeket, a zenét, az utazást", ezt mindenki megteszi, és kb 10 nőből 9-nél ugyanaz van, még akkor is, ha utoljára 5 éve járt valahol a városon kívül.


De ha leírod, hogy hogyan utazol, hogy város vagy természet, hogy mit élvezel az utazásban, szereted aktív vagy passzív pihenés érdekel, vagy ugyanez a filmeknél, hogy milyen filmen tudsz gondolkozni, melyik stílust nem szereted, hogy miért az a kedvenced, arra már rá lehet fűződni, akkor lehet mondani, hogy én is ezeket szeretem, vagy engem ezért meg azért nem érintett meg.


Viszont én azért szeretem, ha kiderülnek ezek a dolgok, mert pl egy az utazás=döglünk a tengerparton, szórakozás=táncolunk hajnalig nővel nem nagyon illek össze, ő sem engem keres, én sem őt, viszont ha kiderül, hogy az olvasás nem egyelő neki a magazinokkal, ha szereti az aktív programokat, a természetet, ha el lehet vele menni egy olyan színházi előadásra, ami nélkülözi az altesti humort, az már felkelti a figyelmem.

2017. jún. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Tök mindegy napi 30-40üzenetet úgyis kapsz"



Igen, és szerinted egy tök üres adatlapra milyen 30-40 levelet fog kapni? Olyanoktól fog csak jönni, akiknek tök mindegy, hogy milyen a nő, csak dugni akarnak.

2017. jún. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Ugyanis az emberek többsége annyira analfabéta funkcionálisan, hogy képtelen még egy adatlapot is értelmezni. Hótmindegy, kiírsz -e bármit, mert úgyis megkérdezik újra.
2017. jún. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:D hogy mi?
2017. jún. 13. 16:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát én anno kiírtam az adatlapomra, hogy 158 centi magas vagyok, első kérdések egyike volt mindig az "egyébként milyen magas vagy?".
2017. jún. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, egyébként ez ismerős.. nem csak ilyen oldalakon, hanem az élet minden területén. Felületesek az emberek, vagy nem érdekli őket igazán amit néznek/olvasnak, vagy valami ilyesmi lehet..
2017. jún. 13. 17:50
 10/10 anonim ***** válasza:

"Hát én anno kiírtam az adatlapomra, hogy 158 centi magas vagyok, első kérdések egyike volt mindig az "egyébként milyen magas vagy?""


Ugye, hogy érdemes megadni ilyen adatot?


- rögtön kiszűrheted vele az összes sablon leveles, adatlaptól függetlenül minden nőnek írót (aki ezt a kérdést feltette az tuti ebbe a körbe tartozik)


Mellesleg kiszűröd azokat is, akik a magas nőket kedvelik, ami szintén nem nagy veszteség, mert ha össze is jönne egy pár randi, valószínűleg továbbra is magasat keresne.


És persze felkelted az alacsonyabb nőket kedvelők figyelmét, akik szintén nincsenek kevesen.


Egyetlen apró adat, és máris három legyet ütöttél egy csapásra. Szvsz simán megérte, és akkor még mi mindent lehet elkerülni

2017. jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!