Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy kell társkeresőre normáli...

Hogy kell társkeresőre normális és mégis kiváló bemutatkozást írni?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs, mit érdemes írnom magamról úgy, hogy őszinte is legyek és még érdeklődést is keltsek. 26/F
2015. márc. 23. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Csak úgy írj, ahogy szoktál. Én pl elég egyedit írtam ki és többen jelezték, hogy a szövegem miatt írtak Rám. :D

22N

2015. márc. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csáó csajok! Én xy vagyok! Jófej is meg kedves, aranyos, figyelmes, igényes és alapos! Tökéletes persze azért nem vagyok, de egy kis zárt ajtót is itt hagyok! Akit érdekel a belső énem, az írjon nékem! Uff én beszéltem! Én valami ilyesmit írnék ki, csak saját szavakkal xd Persze lehet, hogy totál gáz :D
2015. márc. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha jóképű vagy, akkor tök mindegy mit írsz, valószínűleg sikereid lesznek. Ha nem vagy jóképű, akkor ... ööö ... akkor is mindegy mit írsz, úgysem állnak vele szóba.
2015. márc. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#2 még jó hogy csak feltételes módban beszélsz.:D
2015. márc. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel a bemutatkozásod, legalábbis annyira nem, hogy azon múljon valami. A lányok úgyis csak a képeidre kíváncsiak. Ha jól nézel ki, írnak neked, ha nem, el sem olvassák az üzeneteidet.
2015. márc. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsó pontosan
2015. márc. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
# 4 Jó, ezt most csak összecsaptam. :D De vannak, akiknek bejönnek a rímek. :D
2015. márc. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Interferencia ***** válasza:

Értelmes, nyelvtanilag is helyes egész mondatokat írj, minden rubrikát tölts ki. Igyekezz magadról valami figyelemfelkeltő, érdekes dolgot írni, amivel kiemelkedhetsz a tömegből, de fontos, hogy csak igazat!


De egyébként ahogy előttem is írták, kb. mindegy a bemutatkozás, ha véletlenül beléd botlik egy értelmes nő, akkor számíthat valamit.

2015. márc. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!