Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki olyan csóró hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki olyan csóró hogy nem tudja rendszeresen étterembe/moziba/kávézóba/wellness helyre/bárokba vinni a barátnőjét annak első körben a pénzügyeit kellene inkább megoldania és a csajozást teljesen hagyni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 13. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
A pénz és a csajozás még mindig nem jár együtt, hacsak nem cicababát keresel.
2017. jún. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lazy Lover ***** válasza:
jelen! így legalább amit keresek magamra költöm
2017. jún. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A legrosszabb ***** válasza:
64%
Úgy vallom, igen. Pénzügyileg nagyjából legyél rendben, ami nem azt jelenti, hogy milliókat halmozz fel 600 ezres fizuból, hanem hogy ne egyik napról a másikra éldegélj, és netán ha a krach beütne, pár hónapig azért legyen mihez nyúlnod. És mellesleg a pénz nagyon jó önbizalom-tuningoló. Magad miatt fejlődj, magad miatt legyen pénzed, ne az ostoba nők lehetetlen elvárásai miatt.
2017. jún. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Budapesti vagy, vagy késő huszon, esetleg harmincas vagy? Vagy hol máshol várnak el ilyeneket a nők? Máshogy nem tudom elképzelni, mi ez amiről beszélsz.


Volt 2,5 éves párkapcsolatom, ott is maximum egy-két ezer forintos belépős koncertre mentünk, vagy csendes, igényes, olcsó, beülős helyekre. De főleg otthon voltunk. Havi egy mozi az meg ezer-ezer forint. (Nem kell elb aszni még másik kétezret kukoricára, üdítőre)

A lényeg, hogy randikra is én szinte mindig csak a lányokat kellemes, beülős helyekre viszem, ahol meg tudunk inni 2-2 pohár (összesen 8-10 deci) bort 2500 forintért mondjuk.

És mégis jól megy a csajozás számokban is, a nők külsejében is és ahogy írtam volt már tartós kapcsolatom, ahol ezt szintén nem vittem túlzásba, amikről te beszélsz.

Főleg 22-26 éves lányokkal ismerkedem, de randiztam (és szexeltem) két 28 éves lánnyal is már az életemben. Még ők sem vártak el ilyeneket, mint amikről te beszélsz.


A CSAJOZÁS AZ EGYIK LEGOLCSÓBB DOLOG A VILÁGON. Mert nem vagyok az a fajta, ezért még bulizni és éjszakai szórakozóhelyekre sem szoktam járni (ismerkedni).

26/f

2017. jún. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: Ja és 160 ezer forintot keresek. (Vidéki nagyvárosban, nem BP-n, de országosan top5 lakosságúban) Ebből kb 30-40-et lazán félreteszek egy hónapban, pedig se nem májkrémen élek, se nem rongyokban járkálok.
2017. jún. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4-es válaszoló: Külső paramétereket írhatnál magadról, mert szerintem külsőre is a top 5 kategóriát képviselheted.


Ja, és a 30-40 ezres félretevésből ha jól tippelem saját lakásod is van. Úgy könnyű...

2017. jún. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Aki szerint ez csóróság, az nézzen körül egy kicsit az országban! Aki szerint az a szegénység, hogy nem járnak rendszeresen bárba meg wellnesselni, azt kitenném valami Borsod megyei kis faluba. Vagy az Alföldre egy zsákfaluba. Egyébként nyilván a nők igényei sem egyformák. Engem nem igazán érdekelt, mennyi pénze van a pasinak. Együtt teremtjük meg, amire szükségünk van.
2017. jún. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6: Ha már így megkérdezted, akkor csak neked:


Nem, egyszerűen csak vidéken olcsó az albérlet, nem olyan hányadék drága mint BP-n. Egy jó állapotú, frissen kifestett, jó állapotban lévő bútorokkal rendelkező, új műszaki cikkekkel (hűtő, sütő, mikró, TV) rendelkező panelban lakom 1 lakótárssal, akivel külön szobánk van.

Mindezért 22 500 ft albérleti díjat fizetek és a rezsi (víz, gáz, villany, internet, kk) még kb ugyanegyszer ennyi. Szóval a lakhatás megvan kevesebb mint 50 ezerből. És nem egy egy putriban lakom. Jó hely, szívesen hozok fel ide is lányt. Tényleg rendben van.

Külvárosban van, de biciklim és havi bérletem is van (ami utóbbit támogat a munkahely).


Kinézetem:

Magas vagyok, de kicsit hasas, átlagoska alkatúú. 197 cm és 102 kg. Az arcomon vagy a karjaimon nem látszik kövérség (huszonévesen nőttem ekkorára súlyban), de hasam azért van, amit a ruha sokszor eltakar, de azért strandra nem szívesen megyek, van hogy bizonytalan vagyok a testalkatommal.

Jóképűnek mondott vagyok, de nagyon kisfiús arcú, kölyökképű is egyben. 23-24 éves koromig sajnos simán elkérték a személyimet alkoholvásárláskor, ha frissen voltam borotválkozva. Manapság is 22-23-nak néznek, ha idegeneknél rákérdezek így játékosan, beszélgetéskor.

Szőke hajam van, de mellé olyan hosszúkásabb, Justin Bieber-es frizurám, ami(k) sok lánynak nem jön(nek) be. (De sok másiknak meg igen)


Nem tartom magam rondának, de gyönyörű modellnek sem. Viszont úgy általában csajozáskor azért tökös, magabiztos, jó dumás, kezdeményező vagyok. Nem félek odamenni egy ismeretlen lányhoz, ha az szemezik velem vagy többször elkapom magamon a tekintetét.

2017. jún. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Téged sem az eszedért szeretnek. Ha pláza lakos cicamicát szeretnél akkor ez mind elvárás. Egy átlagos nőnek meg bőven elég az együtt töltött idő, alkalmanként pedig valamilyen program. Havi egyszer egy mozi vagy étterem belefér, kéthetente egy fagyizás sem sok, magyarország meg a fürdők földje szerintem minden nagyobb város környékén van strand vagy termál pár havonta az sem egy nagy összeg.

Sétálni, kirándulni, otthon filmezni, együtt sportolni járni pedig ingyenes.

2017. jún. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!