Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg vannak emberek, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak emberek, akik elhiszik, hogy a nőknek nem a kinézet (és a pénz) számít első körben és ha ez nem üti meg a hatalmas mércéjüket, akkor megy a levesbe az illető, függetlenül a személyiségétől, jellemétől?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 2. 12:32
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
85%
Unalmasak már az ilyen kérdések. Fejezzétek már be!
2017. ápr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
85%
Jah, az eddigi összes párom. :)
2017. ápr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
82%
Képzeld vannak olyan nők akik nem a pénzre mennek. A kinézet meg mindenkinek más az ideálja. Ne mond azt hogy ha eléd állna egy rút kis kacsa meg egy bomba nő..akkor te a kacsát választanád. Vam egy határ kinézetben amiből nem adok lejebb kivéve ha az illeteő valamilyen módon fel nem kelti az érdeklődésemet. A pénz? Minek? Van állásom és jól keresek szóval miért nézzem hogy van e állása stb felesleges. Amég nem várja el hogy eltartsam addig nem érdekel a pénze.
2017. ápr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
76%
Nekem sem volt még gazdag kigyúrt blabla alfahím pasim, mind átlagos :)
2017. ápr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
72%
Tényleg vannak.
2017. ápr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
81%

Tök átlagosan nézek ki, nem követem a divatot, sőt sokáig pénzem sem volt, és mégis nagyon szép, értelmes barátnőim voltak a múltban.

Most elkezdtem (elég jól) keresni, még sincs senkim.

2017. ápr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
77%
A pénz nem igazán (annyi fizetése azért legyen, hogy magát eltudja tartani, ne kelljen kisegíteni), de a külső fontos
2017. ápr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
81%

És már megint kezdik... Párom 120 kilós, pénze alig, saját lakása nincs, autója nincs. Mi mégis 7 éve együtt vagyunk. Az hogy neked plázap.nci kell nem a mi problémánk. Növessz egy párat és majd talán fogsz legalább egy kutyának kelleni.

Én magasról tojok az olyan "férfiakra", akik azt hiszik majd a pénzükkel megvehetnek engem vagy többet törődnek a külsejükkel mint egy modell. Ha egy gerinctelen senkiházi vagy, de jól nézel ki és gazdag vagy, attól még nem fogsz engem érdekelni.

2017. ápr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
63%
Én férfiként azt mondom, valóban léteznek nők, akik elsősorban nem a külsőségekre mennek, de számuk elenyésző ahhoz képest, ahány férfi van, aki nem néz ki különösen jól és/vagy nem keres jól.
2017. ápr. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
84%
8.vagyok, én 48 kiló vagyok, de ebből a kommendetből és látni, hogy miért is vagy ilyen megkeseredett, kedves kérdező. Visszavonom, te még egy kutyának se fogsz soha kelleni.
2017. ápr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!