Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találjak így barátnőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak így barátnőt, ha ilyen "vészes" a helyzet?

Figyelt kérdés
Szóval nemrég lettem 18 és eddig is így volt, de mostanra teljesedett ki az, hogy nem a fiatal lányok érdekelnek hanem inkább a 27-35 körüli csajok. Szóval így nem nagyon tudok mit kezdeni ezzel mert így nem tudok ismerkedni vagy nem vesz senki komolyan stb... a kinézetemmel sincs bajom nem vagyok ronda, edzek, buknak rám a fiatal csajok,de szóval nem tudom de valahogy fiatal csajokkal nem megy ez az egész,de amikor egy középkorú csajjal beszélek akkor zavarba jövök folyton és szóval fel is izgulok tőlük.

#szerelem #Középkorú csajok
2017. jún. 13. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezért a középkorért mit fogsz te kapni! :)
2017. jún. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy 35 éves nőt nem hívunk csajnak, sehol nem vagy értelmileg sem ahhoz, hogy egy ennyi idős nő komoly kapcsolatot akarjon tőled (én 22 vagyok, de nekem sem kellene fiatalabb srác, nemhogy majd ennyi idősen)
2017. jún. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 42 évesen akkor már matuzsálemnek számítok?
2017. jún. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Voltam már egy 29 éves csajjal, de csak egyéjszakás kalandra kellettem neki, de pont ezt szeretném elkerülni.
2017. jún. 13. 16:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem csaj, nem kozepkoru, hanem NO!
2017. jún. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!