Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy létezik, hogy a nök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy létezik, hogy a nök ilyen másak észak Európában?

Figyelt kérdés

Úgy értem, h kelet európában, Magyarországon a nök nagyon csipkedik magukat , szingliként is, h " méltóak" legyenek egy férfi figyelmére, smink , frizura , cuccok , stb es itt északon mas a helyzet .

Nökent irok, es ámulattal vegyes irigysegel nézem , h itt a nök nagyon "natúrak" rossz értelemben, habar sok penzuk van es hetente szétoperalhatnák magukat , még csak nem is sminkelnek, ráncok ellen semharcolnak , semmi csili vili , nagyon nagyon önteltek viszont, es azt hiszik , h ök tojták. a Fabergé tojást, a fenekükböl kel fel a nap.

Es csodák csodája szuper pasikkal élnek , akik megbecsülik öket .

Leakad az állam a férjeik mennyit adnak a szavukra es mennyire meg sem fordul a fejukben, h új csinos nöiesebb nö után nézzenek.

Mit nem értek? Mit hagytamki?



2017. jún. 13. 20:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
8%
Menj már ki Londonba, sok magyar dagi nő ott vásárol ruhát, mert simán kap a méretében.
2017. jún. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
36%

Nem akarok senkit megsérteni, de sokkal szebbek arrafelé a nők mint a magyar nők, ezért nem kell sminkelniük sem. Én már azon ledöbbentem, de nem kicsit, hanem qrvára... hogy Ausztriában milyen gyönyörű nők élnek. Össze sem lehet hasonlítani a magyar átlaggal.. persze a magyar nők elmondják őket kígyó-békának, elterjesztették róluk, hogy azok csúnyák, meg a magyar nők a legszebbek (vicc?), és a többi, holott köszönő viszonyban sincs a valósággal. Én úgy örülnék ha találnék egy osztrák feleséget mint majom a farkának.

És ha már Ausztriával ekkora különbségek vannak a nők átlag szépségének terén, akkor milyen lehet a helyzet északon, Svédországban? Azok milyenek lehetnek, akiket tényleg a világ egyik legszebb nőinek tartanak, a skandináv nőket

2017. jún. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%

Szépséget tekintve szerintem is rohadtul eltúlozzák a magyar nők a szépségüket.....

A magyar nők szépsége sehol sincs a latin, északi, szláv, közel keleti és távol keleti igazi szépségekéhez képest.

De amúgy az északi nők is gyönyörűek. Lehet hogy pont azért becsülik meg őket a férfiak, mert ott eleve más a nőkhöz való hozzá állás. Épp egyetemen csináltam egy ilyen beszámolót órára, hogy milyen a nők helyzete a politikában. És a legjobb az az északi országokban volt. Szóval ott ezek szerint gondolom rohadtul nem egy főző-mosó-takarító-gyereknevelő-tömhető lyukként kezelik őket, mint pl. ahogy itthon sajnos.

2017. jún. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
várom h valaszoljon , aki erti a kerdest
2017. jún. 13. 20:17
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ott még a kerítés is kolbászból van, és a nők térden csúsznak a férfiak kegyeiért. :)
2017. jún. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nem akartam szembeallitani , összehasonlitani a magyar es eszaki szepseget , semmi ertelme , se vitat erröl nem akarok inditani , se arrol h a köverek hol shoppingoljanak.

A kerdes az volt h ez a hozzáállás kulönbseg a pasikhoz es önmagukhoz hogy létezik hogy sikerre vezet .

Itt nem szép hanem olyan nökröl bezelek akik a kozmetikai ipar termekeit nem hasznaljak , többek között.

Sajnalom , h a kerdes nem erthetö

2017. jún. 13. 20:20
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a titok nyitja, hogy ők a szuper férjeiket nem azzal szerzik, hogy optikailag agyontuningolják magukat (mint sajnos itthon nagyon sok nő), hanem inkább a jellemükre gyúrnak- megbecsülik és tisztelik őket, mert van miért, adnak a szavukra, mert van miért, és nem néznek csinos nőiesebb nő után, mert eleve nem azért vannak velük, hogy a vizuális igényeiket kielégítse, hanem mert társként helytállnak mellettük, így eszükbe sem jut, hogy az egy egyenértékű csere lenne.


A magyarázat szerintem az itthoniak sekélyességében keresendő. Férfi és női verzióban is- mert hiszen a kereslet és a kínálat egymást alakítják.

2017. jún. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
57%
Én értem a kérdést. A válaszom: egészséges önértékelés, intelligencia, kisugárzás. Amúgy mindkét nem részéről :-)
2017. jún. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

A smink és a hideg is megzabálja a bőrt. Lehet, hogy úgy gondolják, szélmalom harc volna. A hapsik meg talán tisztában vannak az "elég" fogalmával, ahogy a nők is.

30/f

2017. jún. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Talán te se láthatsz bele az ottani kapcsolatokba. És például egy egy északi országban a férfiakra elég rosszul hat anyagilag a válás, talán ezért is becsülik jobban a nejüket.
2017. jún. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!