Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha tényleg létezik reinkarnáci...

Ha tényleg létezik reinkarnáció te nem félsz attól, hogy Észak-Koreába vagy Szíriába fogsz újraszületni?

Figyelt kérdés
Belegondoltál már ebbe?
2015. nov. 10. 09:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Dee már gondoltam rá nem is egyszer, de szerintem olyat kapsz amilyet érdemelsz...ha te azt nem érdemled meg, hát akkor nem oda születsz.

De mégis mit tudsz tenni? ezt nem mi döntjük el ^^

2015. nov. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért kellene tőle félni? Ez az életed akkor már rég véget ért, se emléked, se érzelmeid nem lesznek ezzel kapcsolatban, azt az állapotot veszed majd természetesnek. Plusz ha félsz tőle most, akkor ne élj olyan életet, hogy a mostaninál rosszabb helyre kerülj...
2015. nov. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
65%
Én már az előző életemben sem hittem a reinkarnációban.
2015. nov. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Olyan helyre kerülsz, ami fejlődésed szempontjából a legoptimálisabb.


Ez valószínűleg nem Észak-Korea lesz, ahol rendre, társadalmi struktúrákra és behódolásra kényszerítik a lakosokat. A reinkarnáció nem jutalom és büntetés, hanem lehetőség a fejlődésre.


Háborús körülmények korántsem elképzelhetetlenek, de tulajdonképpen a mi, mostani életünkben sem azok. Ki hitte volna pl. 1896-ban, amikor óriási fejlődés tanúi voltak pl. a budapestiek, hogy alig húsz év múlva széjjelszaggatják az országot, és román csapatok dúlják fel a fővárost?


Ne félelem alapján éld az életedet! Légy elővigyázatos, gondolj a jövőre, de élvezd az adott pillanatot, mert csak az a tiéd. Minden más illúzió, főleg a jövő, illetve amit annak vélünk.

2015. nov. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sokszor belegondoltam már ebbe és ezért is félek tőle. Nekem Afrika és India jut mindig eszembe. Nem szeretnék valamelyik nyomornegyedbe újjászületni. Ezért próbálok úgy élni, hogy ne oda kerüljek.
2015. nov. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem, mert most sem tudom, hogy hol voltam előző életemben, vagy hogy volt-e egyáltalán.

Aki a következő életemben leszek (ha lesz ilyen) annak természetes, hogy odaszületik, ahova.

Nem úgy lesz, hogy én valaki más testében a mostani gondolataimmal bánkódom, hogy jaj de jó volt x évvel ezelőtt Magyarországon.

2015. nov. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem, ugyan mért félnék? oda születek, ahol esélyem van hogy a fejlődésre, avagy kiegyelíteni a karmám. Nem gondolom, hogy ez É Korea, vagy Szíria lenne, de ezen aztán semmi értelmét nem látom parázni.
2015. nov. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jajj ez nem mindegy? Most élsz, most élj ahogy akarsz, utánna úgyse fogsz emlékezni semmire. Ez is csak egy átmenet....
2015. nov. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az félelmetesebb lehetőség, hogy nem is emberként születsz újjá, nem?
2015. nov. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 homo ludensz ***** válasza:

Mielőtt leszületsz pontosan tisztában leszel a hellyel a szülőkkel és minden körülménnyel amiben élned kell majd.

Választásod nem lesz ez tény de legalább tisztába leszel a helyzeteddel. Mert ha választani lehetne mindenki várúr vagy varúrnő szeretne lenni és a jobbágy életminőség betöltetlen lenne.

Az életek láncolata a megtapasztalást és a lélek "fényesedését" szolgálja. Az anyagba le-le süppedő lélek minden inkarnációval közelebb kerül eredeti otthonához a fényhez.

2015. nov. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!