Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » El vagyok átkozva komolyan....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El vagyok átkozva komolyan. Hogy fordulhat ez elő egymás után 3×?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 1 évben megismertem 3 pasit.

Persze nem egyszerre.

Kettővel együtt voltam rövid ideig, a harmadikkal csak randiztam.

Az egyik pasi, akivel jártam megcsalt egy idősebb nővel.

A másik exem a szakításunk után egy idősebb nővel kezdett kavarni.

A randipartnerem a sokadig randin bevallotta, hogy nem is igazán érti mit keres itt velem mivel ő az érett nőket kedveli.

Mondanom sem kell lekoptattam a srácot.

Ez most véletlen vagy csak a sors furcsa fintora?

Miért az ilyen nyomikat vonzom? Remélem nem lesz negyedik alkalom, mert ha igen, akkor inkább leszbikus leszek vagy remete.

19/L



2017. jún. 14. 17:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy éretlen vagy? Én se járnék veled, ha fejben még 16 körül mozogsz.
2017. jún. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy unalmas voltál nekik, vagy túl gyerekes?
2017. jún. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nem tartom magam gyerekesnek. Pláne nem unalmasnak.

Hozzátenném, hogy 19 és 20 éves pasikról van szó.

2017. jún. 14. 17:29
 4/20 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy igazuk van és kiforratlan a személyiséged még, vagy hasonlók. Egyébként ez a hozzáállás is zsákutcába vezet, inkább azon gondolkodj, hogy mit tehetsz ellene, mi lehetett benned a baj. Nem mondanám ezt, de azért ha 3 ember is ugyanazzal az indokkal pattan meg, érdemes kicsit átgondolni.


"Remélem nem lesz negyedik alkalom, mert ha igen, akkor inkább leszbikus leszek vagy remete."

Nyugodtan lehet lázadni, ha neked az kell, hogy magad alatt vágd a fát és dacolj az élettel, tégy úgy. Attól még úgy gondolom, nem lesz megoldva a probléma és nem fog senki sajnálni.

20L

2017. jún. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Kértem sajnálatot? Nem hinném!
2017. jún. 14. 17:34
 6/20 anonim ***** válasza:

Azért csak a "nyomikat " vonzzod, mert a hasonló a hasonlót vonzza. Próbálj kicsit megkomolyodni és ne mondj igent mindenkinek minden áron.

30/f

2017. jún. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Eddig se mondtam senkinek igent mindenáron.

Sőt!


Az a 3 srác még nálam is éretlenebb volt.

2017. jún. 14. 17:44
 8/20 anonim ***** válasza:
Napi nyavalygás?
2017. jún. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
52%

Figyelj, csibe, lehet, hogy nem sajnáltatásnak szántad, más funkciója annak a mondatnak nincs a rinyán kívül. Végülis a kérdésnek sem, ha mindenre van válaszod, hogy véletlenül se neked kelljen változni, vagy valami.


Szerintem mind kezdjük érezni, mire gondoltak a srácok. És nem mondom, hogy nem volt abban semmi méltatlan, hogy az egyik pl. megcsalt, de azért nem árt kicsit körülnézni a saját házad táján.

20L

2017. jún. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Egy év alatt 3 pasi, aznégy havonta új pasi. Szerintem már beleesett a kérdező a kuvra kategóriába!
2017. jún. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!