Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy kiegyensúlyozott, stabil...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kiegyensúlyozott, stabil párkapcsolat, és az igény a szexben a megaláztatásra megfér egymás mellett? Össze lehet hangolni ezeket?

Figyelt kérdés
Negyvenhez közelítve még nem sikerült egy emberben megtalálnom a szerető társat, és a szexuálisan kielégítő partnert. Felmerült, hogy ezetleg ez nem is lehesgéges? Be kell érnem egyikkel vagy a másikkal?
2017. máj. 13. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen.


Csak sajnos ez a baj, hogy sokan nem tudják elválasztani egymástól a szexet és azt ami a hálószobán kívül történik.


Jó példa erre, hogyha valaki nem akarja hogy az arcára vagy szájába élvezzenek, akkor ahelyett hogy azt mondaná "bocs én ezt nem akarom", arról kezd rinyálni hogy ez biztos az elnyomás módszere, kihat majd az egész kapcsolatra, megalázás, stb-stb. Közben meg csak valaki jót akar élvezni egy szép helyre.


Sok ember sajnos nem tudja elválasztani (az előző bekezdésben leírt emberek sem) a szexualitást az élet többi részétől.

2017. máj. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem egy szeretetre, kölcsönös tiszteletre alapuló kapcsolatban a hálószobában sincs helye a megaláztatásnak. A megaláztatás az egyik legkeményebb dolog amit az ember ellen lehet tenni és mély nyomokat hagy a lélekben, főleg ha azt egy olyas valakitől kapja aki sokat jelent neki. És itt most nem arra gondolok hogy totál prűdnek kell lenni az ágyban, de a megaláztatás és a vad, bevállalós szex nem ugyan az. A tisztelet itt is meg kell adni a másiknak, ettől még lehet domináns az egyik fél és lehet kreatív az együttlét. Ez így simán működhet egy kapcsolatban. Ha konkrétan megalázni akarja az egyik a másikat, vagy megaláztatást akar kapni, ott sztem vannak bőven gondok a fejben.
2017. máj. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pont ilyenre vágyom, én sem találtam még meg.

Szeretek a szexben alárendelt szerepben lenni, de amúgy a párkapcsolaton belül nagyon nem.


36/N

2017. máj. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok vele én is...reménytelen :-(

N 40

2017. máj. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor milyen esélye van a boldogságra és a teljes életre annak, aki ilyesmire vágyik a hálószobában, de mellette teljes értékű párkapcsolatra is van igénye?
2017. máj. 14. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!