Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hol és hogyan "kellene" elkezdeni a párkeresést? (27N)

Figyelt kérdés

19 éves koromtól egészen tavalyig első, nagy szerelmemmel voltam. Most pedig egyedül tengetem napjaimat... (:D)

Kamaszkoromban sem voltam az a nagy pasizó, túl zárkózott és "félénk" vagyok.

Baráti szinten, haverként, felszínesebben jól elbeszélgetek mindenkivel mindenről, több férfi ismerősöm szerint jó humorú, normális értékrendű nő vagyok.

Csak megnyílni nehezen tudok.

Nem vagyok ronda sem (sem kövér) Igaz, szépségversenyt sem nyernék, szóval.. átlagosnak gondolom magam.


Az a problémám, hogy nem tudok ismerkedni....kb. sehogy. Nem "gyakoroltam" soha. Azt sem tudom, hogy a korombeliek, hol szoktak "ismerkedni"?

"Otthon" és munkahely kizárva, sajnos minden férfi vagy házas vagy 50+ korú. Barátnőim 90%-a vagy épp esküvőt szervez vagy épp babát vár. Így "bulizni" is egyedül "kellene" elmennem.

Belegondolva is elég szánalmasnak és erőltetettnek hangzik a dolog.


Interneten próbáltam, s valóban, nőként kaptam napi 6-7 üzenetet, de az első hét végén feladtam, a levelek nagy része vagy csak átmásolt valami volt, vagy két szót nem tudott az illető értelmesen leírni vagy épp csak dgni akart. Teljesen elvette a kedvemet. ( még inkább magamba zárkóztam és egy idő után a normálisabb levelek mögé is valami őrült perverz alakot láttam)


Egyszer elmentem egy randira egy régi ismerősömmel. Szép és jó volt, ameddig ki nem derült, hogy ismeretségi alapon "ingyenpncit" látja bennem. Ez adott egy újabb löketet az önbecsülésemnek a mínusz irány felé.


Szóval, egyre inkább úgy érzem, öreg macskásnéni lesz belőlem.:(

Állítólag, nekünk nőknek könnyebb. Ez a könnyebb út?


2017. jún. 16. 00:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Ne aggodj, mindjart kapsz egy rakas levelet. :D Kerlek ird meg, hogy mennyit kuldtek. :D


29f

2017. jún. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

"még inkább magamba zárkóztam és egy idő után a normálisabb levelek mögé is valami őrült perverz alakot láttam"

Emiatt elég nehéz dolgod lehet. Szerintem ragadj meg minden lehetőséget, hátha megismersz valakit aki megfelelne neked. Ha itt kapsz privátot a szomszéd sráctól szerintem ne ignoráld csípőből, mert hogy gyakori :D. Szerintem jó partinak tűnsz, egy egészséges kétkedés sosem árt, de paranoiába ne engedd fordulni. Sok sikert az ismerkedéshez, szerintem könnyen találsz valakit.

30/f

2017. jún. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Nem kaptam üzit mééég :D


Kösz a válaszokat, aranyosak vagytok.


Viszont, neten (itt is, máshol is) többször írták, hogy könnyű dolgom lesz, hajrá, jó fej vagyok, vicces és okos (oh..) közben meg nem megy a dolog.....

... szóval, ezek szerint mégiscsak ronda lehetek :D hm.


Igyekszem nem túlparanoid lenni, de 2-3 levél után személyes adatokat nem szívesen adok meg- így meg többnyire a másik fél hiszi azt, hogy perverz, zaklató bajszos-atlétás bácsi vagyok :D

2017. jún. 16. 00:52
 4/28 anonim ***** válasza:
1# vagyok! Akkor legyek en az elso level iro? :D delutanra biztos lesz par leveled! :D
2017. jún. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Ha sok választ szeretnél kérdező, akkor a kérdést hétvégén tedd fel du 2-5 között és rakj képet. Akkor ki sem látsz majd a privátokból :D

30/f

2017. jún. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Es az 5-nel a pont! :D egyebkent kep se kell. :D
2017. jún. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

De igen kell kép, mert ha ott van a kérdésben, hogy "kép", akkor is legörgetnek, ha a trollkérdések hamar lenyomják a kérdésed az oldal aljára ;)

30/f

2017. jún. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Inkabb menjunk aludni, persze mindenki kulon! :D hehehe
2017. jún. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Holnap éjszakás leszek, át kell állnom kicsit. Ne várj meg édes :D

30/f

2017. jún. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
De en nem vagyok az edesed! :O Mit mokolsz ejszaka?
2017. jún. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!