Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 20 évesen késő elkezdeni a...

20 évesen késő elkezdeni a párkeresést? L

Figyelt kérdés
eddig még egyáltalán nem volt senkim,bezárkóztam eléggé...
2015. márc. 21. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
sose késő :)
2015. márc. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Bolond vagy te, dehogy késő :)
2015. márc. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

a lényegen nem változtat, ismerkedj ha úgy érzed, hogy megérettél rá


olyan nincs, hogy " na én betöltöttem a 20-at akkor már idős vagyok ismerkedni csá egyedül öregszem meg "


vannak akik 40-50 évesen úgy jönnek össze mint a 15 évesek, mondjuk én még nem láttam ilyet testközelből ( nem is szeretnék :D ) de na..

2015. márc. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezen tűnődöm 23 évesen. Lehet már túl késő ennyi idősen, elvégre a korosztályomban már minden normálisabb foglalt. A többiek pedig vagy elszúrták, mit én (mea culpa) vagy valami komolyabb ok miatt nincs nekik senkijük.


Bár én nem elkezdeni hanem folytatni szeretném, mert már volt kapcsolatom régebben.


De ne add fel... Reméld, hogy van még abban a bizonyos tengerben pár "igazgyöngy", csak elég mélyre kell ásnod magad és útközben sok "cápát" és ál-igazgyöngyöt fogsz találni. Légy körültekintő. És csak sok sikert.

2015. márc. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Késő akkor lesz, ha a föld alatt pihensz, mert akkor már k"rvaisten, hogy semmi esély nincs. 20 évesen még lazán.
2015. márc. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ezzel én is így vagyok sajnos, szintén 20 évesen (F), nem vagyok túlzottan a szavak embere (barátkozással nincs problémám, viszont továbblépésnél már bőséggel). Viszont még mindig reménykedek, hátha egyszer sikerül a dolog :)
2015. márc. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lányként nem.
2015. márc. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csak nyugodtan!

Nekem 30 év fölött jött össze.

Viszont arra figyelj, hogy ne a fehér herceget keresd (szőke lovon).

2015. márc. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát remélem nem :O
2015. márc. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Már miért lenne későn?
2015. márc. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!