Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, nektek volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek volt már olyan, hogy tetszett egy lány, de túl könnyű lett volna megszerezni (mert egyértelmű volt, hogy nagyon tetszetek neki), ezért elment a kedvetek tőle?

Figyelt kérdés
2017. jún. 16. 10:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nem. 34F
2017. jún. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, dehogyis, ettől nem fog elmenni a kedvem.
2017. jún. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2%
Igen, de ha már annyira oda volt, pár ágyjelenetet megengedtem neki.
2017. jún. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen találó kérdés, nőként én is többször tapasztaltam ezt. Valahogy úgy jött át, hogy mennyire ciki a helyzet, hogy egy férfi megtetszik egy nőnek.
2017. jún. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, pedig volt olyan lány, aki konkrétan elhívott randizni.
2017. jún. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Konkrétan van egy pasi, aki eléggé tette a szépet,érdeklődött, bókolt, de eleinte nem érdekelt, aztán most hogy komolyan elkezdett tetszeni, ami gondolom eléggé látszik rajtam, nagyon visszavett.
2017. jún. 16. 10:42
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
volt, de azok nem tetszettek, átlag csücsöri kikent facebook babák, hányok tőlük. Egy nő legyen egyedi, és igen, ne adja könnyen magát, kelljen küzdeni érte! Na nem is ám a szexért. Hanem a szerelméért. Az érzéseiért. ;)
2017. jún. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
98%

Nőként válaszolok. Nekem egyszer volt egy esetem, egy férfi kezdeményezett a társkeresőn, eleinte nem jött be, de sokat beszélgettünk, és addig udvarolt, duruzsolt, hogy lassan megkedveltem, elkezdtem vonzódni hozzá. Kb. 3-4 hét telt el így, levelezéssel, cseteléssel, amikor én hoztam szóba a személyes találkozást, ő először halogatta, majd olyan nyakatekert randikat szervezett, amit vagy nekem kellett lemondanom, vagy ő mondta le az utolsó percben. Végül nem találkoztunk. Amikor később rákérdeztem, hogy mondja meg őszintén, mi volt a probléma, azt felelte, hogy túl gyorsan kezdtem el kötődni, és ez neki nem tetszett. Írt egy blogot is, miszerint ő vadász, és nemes vadat akar elejteni, amelyik megáll a előtte, az őt nem érdekli...

Gondolom, játszmáznom, taktikáznom kellett volna, de az nekem nem megy.

2017. jún. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, ez nem egy vadász volt, hanem egy puhapocs, aki vadász akart lenni. Ez a meglátásom.
2017. jún. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Éretlen kisfiúk ezt látták a neten hogy küzdeni kell. Ilyenekkel nem kell foglalkozni. Én nem játszmázom. Ha valaki tetszik akkor kimutatom. Ha nem akkor le se sz...arom és néha sajnos emiatt akarnak küzdeni a gyermekek...

22/L

2017. jún. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!