Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Egy nő akkor jut szexhez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Egy nő akkor jut szexhez, amikor akar, egy férfi akkor, amikor tud. " Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

2017. jún. 6. 08:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%

Hülyeseg!

Függ a megjelenestöl es a stilustol is, hogyan probalkozol.


Ferfi letemre nekem sosem okozott különösebb eröfeszitest, hogy ne kelljen egyedül agyba bujnom.


Olyan nö, amely nagyon szerencsetlen adottsagokkal rendelkezik es/vagy elhanyagolta magat, szerintem nem olyan egyszerüen talal jatszotarsat, mint egy masik, akar atlagos lany.

2017. jún. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
11%

Én úgy gondolom ez pont fordítva igaz, mivel a pasi általában a kezdeményező. Tehát, aki akar az tud tenni érte férfiként.

A lány meg ha szép akkor több pasi kezdeményez nála.


Szóval mindenképp a pasi kezében van a kulcs, a lány csak eldönti, hogy kit válasszon.


A férfi a kiáradó természet, a nő pedig a befogadó, ez mindig így volt és lesz is.


Férfiként az gondolja, hogy a lányoknak több szex jut, aki nem mer kezdeményezni.

2017. jún. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
42%
Mit kéne gondolni? Teljesen igaz. Ezt bárki beláthatja.
2017. jún. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%

Nőként csak az én oldalamat látom, és az állításnak ez a része igaz (rám).


Viszont ha egy nő egy kicsit is igényesebb, könnyen lehet, hogy hónapokig, évekig nem szexel.

2017. jún. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem igaz. Nem vagyok szép nő, mégis akkor találnék szexre pasit, amikor csak akarok.

Komoly kapcsolatot találni nehezebb.

Tudod: "A férfi akkor házasodik, amikor akar. A nő akkor, amikor tud." ;)

2017. jún. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igaz. Nő vagyok,de a pasik sose mertek kezdeményezni nálam és így valahogy sosem jött össze.
2017. jún. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Én úgy látom ez igaz általában (rám is)

19L

2017. jún. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
6# Miért nem merték kezdeményezni? Adtál rá valami okot?
2017. jún. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
32%
Ez tuti így van. A nők döntenek mindenről,minket meg csak visz az ár.😁S ez így van rendjén.Küzdeni kell értük és tenni ,hogy téged válasszon,ez benne a legszebb. Sosem kellene olyan nő akiért nem kell teperni mert bárki megkaphatja.
2017. jún. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
Igaz!!Ez egy örök mondás!
2017. jún. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!